Διαφήμιση

Xiaomi Mi WiFi 3 - Xiaomi Router 3 Smart WiFi Repeater 4 Antennas 1167Mbps Dual Band 128MB Flash ROM

    • Review
    • Xiaomi

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Xiaomi Mi WiFi 3 - Xiaomi Router 3 Smart WiFi Repeater 4 Antennas 1167Mbps Dual Band 128MB Flash ROM

      Μου βγάζει αυτό ...Έχω κανονικά ίντερνετ αλλά το off-line

      Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Xiaomi Mi WiFi 3 - Xiaomi Router 3 Smart WiFi Repeater 4 Antennas 1167Mbps Dual Band 128MB Flash ROM

      Ο/H Lunatico έγραψε:

      Εγώ του έχω πάνω 8 κάμερες wifi 1080p συνδεμένες στο nvr χωρίς κανένα σπάσιμο και το tv box σε 5g στο speedtest τερματίζει την πενηντάρα vdsl. Κάτι δεν κάνετε καλά νομίζω.


      Αν χρειάζεται να έχεις τελειώσει πανεπιστήμιο για να το σεταρεις τότε παραμένει απογοήτευση.


      Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Xiaomi Mi WiFi 3 - Xiaomi Router 3 Smart WiFi Repeater 4 Antennas 1167Mbps Dual Band 128MB Flash ROM

      Έλα Να ξανά reset και το σεταρα μέσω του pc..από το pc δουλεύουν όλα αλλά από το κινητό η εφαρμογή δεν.καν ει τίποτα..το έχω δηλωμένο σαν ξεχωριστο ρουτερ και όχι αναμεταδότη

      Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Xiaomi Mi WiFi 3 - Xiaomi Router 3 Smart WiFi Repeater 4 Antennas 1167Mbps Dual Band 128MB Flash ROM

      Δεν μέτρησα ταχύτητα αλλά μια από τα ίδια μου φάνηκε..εντωμεταξύ μου έβγαλε αναβάθμιση αλλά οι σταματούσε δεν την έκανε ποτέ

      Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Καλησπέρα.

      Μιας και δεν βλέπω thread για το Xiaomi Router 4, γνωρίζει κάποιος να απαντήσει αν μπορεί να συνδεθεί ως repeater και να δίνει υπηρεσία ταυτόχρονα μέσω WiFi αλλά και ethernet?

      Ή έστω για το Router 3, αν το υποστιρίζει.
      Για 5GHz μιλάμε πάντα...

      Ευχαριστώ.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H phantom έγραψε:

      Καλησπέρα.

      Μιας και δεν βλέπω thread για το Xiaomi Router 4, γνωρίζει κάποιος να απαντήσει αν μπορεί να συνδεθεί ως repeater και να δίνει υπηρεσία ταυτόχρονα μέσω WiFi αλλά και ethernet?

      Ή έστω για το Router 3, αν το υποστιρίζει.
      Για 5GHz μιλάμε πάντα...

      Ευχαριστώ.
      Καλησπέρα, για το mi3 νομίζω πως σαν repeater λειτουργεί στα 2.4

      Στάλθηκε από το HUAWEI CAN-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Ο/H yiatsou έγραψε:

      Ο/H phantom έγραψε:

      Καλησπέρα.

      Μιας και δεν βλέπω thread για το Xiaomi Router 4, γνωρίζει κάποιος να απαντήσει αν μπορεί να συνδεθεί ως repeater και να δίνει υπηρεσία ταυτόχρονα μέσω WiFi αλλά και ethernet?

      Ή έστω για το Router 3, αν το υποστιρίζει.
      Για 5GHz μιλάμε πάντα...

      Ευχαριστώ.
      Καλησπέρα, για το mi3 νομίζω πως σαν repeater λειτουργεί στα 2.4
      Στάλθηκε από το HUAWEI CAN-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Ακόμη και στο 3G?!
    • @tsopirs

      φίλε για κοίταξε στο plug-ins --> settings --> select region --> μήπως έχεις επιλέξει Europe;
      γιατί εμένα το 3C που το πήρα από Gearbest αν θυμάμαι πριν 2 χρόνια, με το τελευταίο update, αν του βάλω Europe έχω το ίδιο θέμα. αν επιλέξω Other λειτουργεί μια χαρά.


      εγώ έχω άλλο θέμα, δεν ξέρω αν κάνω κάτι λάθος.
      ενεργοποιώ το wifi guest και βάζω qos πχ 50% download speed / 50% upload speed για τις συσκευές που ενώνονται εκεί αλλά πιάνουν full ταχύτητα :huh:
      ενώ αν είναι ενωμένοι στο κανονικό wifi και θέσω qos, δουλεύει σωστά! X/
      έχω τη rom 2.10.7 (For current version 2.10.7 , your version is up to date and does not require an upgrade.) αν και στη σελίδα η πιο νέα βλέπω Version 2.14.37 (updated on September 26). έχει κανείς κάποια αγγλική;
    • Xiaomi Mi WiFi 3 - Xiaomi Router 3 Smart WiFi Repeater 4 Antennas 1167Mbps Dual Band 128MB Flash ROM

      Ευχαριστώ πολύ!.έβαλα και other αλλά τίποτα..μετά έβαλα από τον υπολογιστή Κίνα..έκανε επανεκκίνηση..όλα κινέζικα στο pc ,έβαλα Κίνα και στο app είδε σαν νέο πάλι το ρούτερ και δούλεψε..στις περισσότερες επιλογές τουλάχιστο..η ταχύτητες παραμένουν χαμηλές

      Στάλθηκε από το W2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • ερωτηση. Εχω βαλει σκληρο συνδεμένο με το royter. Μπορει να παιρνει backup εκτος απο την συσκευή τηλεφωνου που χειρίζεσαι το ρουτες αλλες συσκευές? πχ τις φωτογραφίες του κινητου της κορης μου η και καποια folder apo το pc? Γινεται αν ναι πως? Προσπαθησα να κανω backup απο τον υπολογιστη εβαλα το client αλλα δεν μπορω να συνδεθω μου βγαζει στο τελος αφου κανω συνδεση στον λογαριασμο mi αυτο εδω χωρις να μπορω να μπω και δεν καταλαβαινω στα κιεζικα τι κωδικο ζηταει.
      red rice, mi3, mi4c, redmi note4, mi max2, redmi note 5 and continue....