Διαφήμιση

SONY SMARTWATCH 2 ΠΡΟΒΛΗΜΑ

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • SONY SMARTWATCH 2 ΠΡΟΒΛΗΜΑ

      Χαιρετώ την παρέα και ελπίζω να είμαι και στην σωστή κατηγορία.
      εδώ και μία εβδομάδα έχω κερδίσει σε διαγωνισμό της COSMOTE το παραπάνω smartwatch. Ενώ όμως συνδέεται κανονικά με το κινητό μου (xiaomi note 5,5) δεν παίρνει τις εφαρμογές που κατεβάζω από το κινητό στο ρολόι ( έχω κατεβάσει κανονικα και το smart connect kai to smartwatch2 ). Εχω ακυρώσει και ξανακατεβάσει 2-3 εφαρμογές αλλά και πάλι τίποτα. Σε Γερμανό μου είπαν ότι μάλλον δεν υπάρχει συμβατότητα ρολογιού και κινητού.
      Καμμία ιδέα
      ( Εχω την miui 7 by xiaomi-miui.gr GTV6.1.28, όλα από φίλο, γιατί εγώ από τεχνικά δεν...... <X )
    • Ο/H NXONTZ έγραψε:

      Χαιρετώ την παρέα και ελπίζω να είμαι και στην σωστή κατηγορία.
      εδώ και μία εβδομάδα έχω κερδίσει σε διαγωνισμό της COSMOTE το παραπάνω smartwatch. Ενώ όμως συνδέεται κανονικά με το κινητό μου (xiaomi note 5,5) δεν παίρνει τις εφαρμογές που κατεβάζω από το κινητό στο ρολόι ( έχω κατεβάσει κανονικα και το smart connect kai to smartwatch2 ). Εχω ακυρώσει και ξανακατεβάσει 2-3 εφαρμογές αλλά και πάλι τίποτα. Σε Γερμανό μου είπαν ότι μάλλον δεν υπάρχει συμβατότητα ρολογιού και κινητού.
      Καμμία ιδέα
      ( Εχω την miui 7 by xiaomi-miui.gr GTV6.1.28, όλα από φίλο, γιατί εγώ από τεχνικά δεν...... <X )
      Γιατί μου φαίνεται έχω ξαναδιαβάσει και αλλού το θέμα αυτό.....Πάντως θα συμφωνήσω με τον Γερμανό. Δεν υπάρχει πάντα συμβατότητα, οπότε καθόλου απίθανο να συμβαίνει αυτό. Ξέρω πχ η γυναίκα μου που δεν έχει Xiaomi κινητό, οι εφαρμογές που φτιάχνω δεν της δουλεύουν πλήρως, όπως εμένα.