Διαφήμιση

[Ενημέρωση 24/7-2016] H νέα λίστα με τις STABLE V7.5 ROMs είναι διαθέσιμη για λήψη !

    • Σε εξέλιξη
    • ROM
    • Ενημερώθηκε
    • Xiaomi
    • MIUI V7

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H pechr έγραψε:

      Δημήτρη γράφει ΙΣΩΣ χρειαστεί FR.
      Ναι κανονικά για να είμαστε 100% σίγουροι πως θα αποφύγουμε τα περίεργα, θα πρέπει να γίνει Factory Reset πρώτα.
      Αλλά σε αρκετές Developer η μετάβαση από V7 σε V8 MIUI ήταν ομαλή και χωρίς Factory Reset.

      Οπότε αποφασίζετε τον τρόπο.
      Η γνώμη μου είναι πως το Factory Reset είναι η καλύτερη επιλογή. ;)
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Ο/H ntel0s έγραψε:

      Ο/H jpastos έγραψε:

      Καλημέρα σε όλους!!
      Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο οτι έκανα ένα wipe davlik/cache (μάλλον παίζει) αλλά τελικά δουλεύουν όλοι οι πυρήνες απλά δεν δουλεύουν όταν δεν χρειάζεται... αν τσεκάρετε το τηλέφωνο μετά από επανεκκίνηση η ακόμα καλύτερα μετά απο wipe davlik/cache τότε δηλαδή που χρειάζεται όλη η ισχύς των πυρήνων θα δείτε οτι όλα λειτουργούν μια χαρά!!!

      Και κάτι ακόμα η 7.5.3.0. είναι τρομερή σε διαχείριση ram αλλά και σε μπαταρία!!! εκτός απο το μόνιμο πρόβλημα με τα μικρόφωνα δεν έχω κανένα απολύτως θέμα
      Εχω γραψει πιο πισω οτι μετα απο επανεκκινηση οι πυρηνες δουλευουν για λιγο. Μετα παλι dead.. σε kitakat δουλεουν κανονικα! Ειναι καθαρο bug! Αυτο το θα τους ανοοξει οποτε τους χρειαστει δεν παιζει. Ειναι σα να μου λες εχω αμαξι 4 κυλινδρο αλλα μεσα στην πολη επειδη δεν τρεχω χρησιμοποιει απο μονο του 2 κυλινδρους. Το κινητο εχει 4 πυρηνες και δυστυχως δουλεουν οι 2 γι αυτο και σηκωνει θερμοκρασιες οταν το ζοριζεις. Επισης πρωτη επανεκκινηση παλι σημερα! Καποιος το λινκ για επιστεοφη σε KitKat ειναι ευκολο??
      Με τν καινουργια stable 8 τι γινεατι με την χρηση τον cpu? Σε μενα παντως δε αλλαξε κατι αν και εκανα fastboot...
    • Σε εμενα ακριβως τα ιδια. Μετα απο restart ανοιγουν για λιγο και μετα παλι stopped. Σταματησα να ασχολουμαι με αυτο να σου πω την αληθεια. Ποιο πολυ με ενδιαφερει να σταμτησουν τα random restarts...
      Xiaomi Redmi Note 8T
    • Διαφήμιση