Διαφήμιση

XIAOMI απο το GEARBEST

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • XIAOMI απο το GEARBEST

      Καλησπερα σε ολους!!! Θελω να παραγγειλω το Mi4c απο το GEARBEST, το οποιο γραφει πως ειναι unlocked for worldwide use και στις γλωσσες περιλαμβανει ΚΑΙ την Ελληνικη!!! Τελικα, πια ROM θα φοραει??? Θα μπορω μετα να περασω τη δικη σας ή θα μπλεξω??? Ευχαριστω!!!
    • To Unlocked κολλάει στα δίκτυα κινητής τηλεφωνίας και όχι στον Bootloader που θα είναι κλειδωμένος.
      Γνώμη μου είναι να τους πεις να αφήσουν την Original ROM που έχει η συσκευή και να προχωρήσεις μόνος σου στο unlock του Bootloader και στο πέρασμα της ελληνικής ROM. :D
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Νομίζω ότι πριν κάνεις την αγορά σου από το συγκεκριμένο Κινεζομάγαζο θα πρέπει να διαβάσεις το θέμα που υπάρχει για την αξιολόγηση των μαγαζιών. Πολλές φορές η καλύτερη τιμή είναι το τυράκι στην παγίδα.

      Καλός ήρθες. :thumbup:
      Xiaomi Mi 9 (Cepheus)- MiUi 11 by Xiaomi-Miui.gr 12.5.6 Stable - TWRP : 3.3.1_25/08/2019 Android 10


      :) Γίνε και εσύ VIP μέλος και βοήθα αυτούς που σε βοηθάνε. :)

      (bell)
      Μπορεί να κάνω λάθος - δες τι λένε και οι άλλοι
      Amazfit Custom WatchFaces
    • Διαφήμιση
    • Ζήτησε να σου το στείλουν με Official Rom. Οι ρομ που βάζουν τα μαγαζιά είναι συνήθως multi και έχουν θεμάτακια.

      Στάλθηκε από το Redmi Note 3 Pro μου
    • ΠΡΟΣ:
      bzanios
      Εχω διαβασει τα καλυτερα για το GEARBEST! Τωρα που το παρελαβα, επιβεβαιωνω: Ηρθε σε 1 μηνα ακριβως, σε αριστη κατασταση, με απλο ταχυδρομειο!!! Καθε μερα ειχα ενημερωση για το που βρισκεται η συσκευη κ πολλα αλλα!!!
    • Φίλε @vagszags

      Κάθε φίλος σ' αυτό το Forun γράφει την άποψή του με βάση την δικιά του εμπειρία προσπαθώντας να ενημερώσει και τους υπόλοιπους φίλους έτσι να βγάλουν μόνοι τους τα συμπεράσματά τους. Είτε αυτά είναι Θετικά είτε αρνητικά. Η δικιά μου εμπειρία με το Gearbest δυστυχώς δεν ήταν και η καλύτερη γι' αυτό και το σταμάτησα. Σε σύνολο 15 - 20 παραγγελιών δεν υπήρξε παραγγελία που με τον ένα ή τον άλλο τρόπο να μην είχε πρόβλημα (Μεγάλοι χρόνοι παράδοσης - 60 με 80 μέρες, σπασμένα αντικείμενα λόγο κακής συσκευασίας, παραγγελίες που τα αντικείμενα υποτίθεται ότι ήταν σε απόθεμα και άμεσα διαθέσιμα προς αποστολή αλλά δεν ήταν, παραγγελίες με πάνω από 2 αντικείμενα τις οποίες τις σπάσανε σε μικρότερες με ξεχωριστές αποστολές και πολλές ακόμα περιπτώσεις). Σε γενικές γραμμές δεν μπορώ να πω ότι έχασα λεφτά, πάντα μετά από πολλά μηνύματα μεταξύ μας βρίσκαμε λύση, αλλά αυτή η διαδικασία με κούρασε. Ποτέ δεν πείρα κάτι με σκοπό να το παραλάβω κάποια στιγμή στο μέλλον, όταν αυτό έρθει, πάντα υπολογίζω 20 με 25 μέρες που θεωρώ και λογικό.

      Σ' αυτό το σημείο να ενημερώσω ότι είμαι άτομο που δύσκολα θα πω κάτι αρνητικό για κάποιον άλλο, οπότε ότι "αρνητικό" έχω πει για αυτό το site βασίζεται στην προσωπική εμπειρία και όχι απλά στην θέληση να δυσφημήσω το εν' λόγο κατάστημα. (Δεν έχω κάτι να κερδίσω).

      Ύστερα, επειδή δεν είμαι ο μόνος που έχει "κράξει" το Gear.., και να είσαι σίγουρος ότι το βλέπουν αυτό, ίσως και να προσπάθησαν και να διόρθωσαν τα κακός κείμενα για να μην χάσουν πελάτες.

      Σημείωση : Ελπίζω τα μεγάλα γράμματα στο logo μου να είναι για να το δω και όχι για κάποιο άλλο λόγο. TIP : Αν έβαζες το "@" από μπροστά θα ερχόταν ειδοποίηση και θα έβλεπα σίγουρα το μήνυμά σου. Τώρα το είδα κατά τύχη.

      Τώρα για το ότι έχεις διαβάσει τα καλύτερα για το Gear.. μάλλον όχι σ' αυτό το forum, τουλάχιστον αυτό το συμπέρασμα έχω βγάλει εγώ με αυτά που έχω διαβάσει. Τώρα για τα άλλα site.....Σε λίγο καιρό θα σου έρθει και εσένα, αν δεν ήρθε ακόμα, mail το οποίο θα σου προτείνουν κάποιους πόντους με αντάλλαγμα να τους ψηφίσεις θετικά σε συγκεκριμένα site. Οπότε όλοι θα λένε τα καλύτερα.

      Όλα τα παραπάνω τα έγραψα μόνο και μόνο για να αναλύσω το σκεπτικό μου για τον αρνητισμό προς αυτό το site και όχι για να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου. Δεν έχω τίποτα μαζί σου.

      Να είσαι καλά και καλός ήρθες στο forum. :thumbup:
      Xiaomi Mi 9 (Cepheus)- MiUi 11 by Xiaomi-Miui.gr 12.5.6 Stable - TWRP : 3.3.1_25/08/2019 Android 10


      :) Γίνε και εσύ VIP μέλος και βοήθα αυτούς που σε βοηθάνε. :)

      (bell)
      Μπορεί να κάνω λάθος - δες τι λένε και οι άλλοι
      Amazfit Custom WatchFaces
    • @bzanios
      Ως νεος στο site, εκανα copy-paste το ονομα σου, το πρασινο logo σου, κ μου βγηκε ετσι!!! Εντελει, διαβασα πολυ πριν παραγγειλω απο το GEARBEST κ στα προσφατα post που ειδα, ειδα τι εκανε παλια κ οτι τωρα εχει γινει πολυ σοβαρο. Η συσκευασια ηταν αψογη. Μεχρι να τραβηξουν τα λεφτα απο την τραπεζα, επειδη η τιμη του κινητου επεσε 8euro, μου εκαναν αυτοματα την εκπτωση!!! Το αγορασα 192 κ τελικα τραβηξαν 184!!! Εγω αυτο το βρισκω ακρως επαγγελματικο! Ο 1 μηνας δε, μου φανηκε συντομο, οταν γραφει επισημο χρονο παραδοσης εως 45 ημερες...
    • Διαφήμιση