Διαφήμιση

Γενική συζήτηση περί καταστημάτων και παραγγελιών από εξωτερικό

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Κατάλαβα.Κριμα για το banggood .Μιλάμε μεσα σε 12 μήνες γύρω στις 15 παραγγελίες priority οι οποίες ( με εξαίρεση το διάστημα 25-11 έως αρχές έτους) όλες το πολύ σε 15 ημέρες.
    • Παιδιά δεν τα λέτε σωστά. Το Priority Direct Mail είναι το ίδιο όπως ήταν μέσο Post NL και αρκετά γρήγορο. Έτσι μου ήρθε εμένα το mi band 4 μου χθες στης 18 μέρες.. Αυτό που διάβασα είναι ότι στην μέθοδο EU Priority line τα κάνανε κουλουβαχατα γιατί δοκίμασαν αυθαίρετα άλλη μέθοδο Αγγλίας κλπ και εκεί έγινε το μπλέξιμο.. Έφαγαν κράξιμο χοντρό όμως. Υπομονή για μένα το BG ήταν και είναι το καλύτερο στην εξυπηρέτηση και υποστήριξη και γενικά refund κλπ ;)

      Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...


      Xiaomi Redmi note 12 Pro :thumbsup: s21u Γιώργος






    • Ο/H geozn8 έγραψε:

      Παιδιά δεν τα λέτε σωστά. Το Priority Direct Mail είναι το ίδιο όπως ήταν μέσο Post NL και αρκετά γρήγορο. Έτσι μου ήρθε εμένα το mi band 4 μου χθες στης 18 μέρες.. Αυτό που διάβασα είναι ότι στην μέθοδο EU Priority line τα κάνανε κουλουβαχατα γιατί δοκίμασαν αυθαίρετα άλλη μέθοδο Αγγλίας κλπ και εκεί έγινε το μπλέξιμο.. Έφαγαν κράξιμο χοντρό όμως. Υπομονή για μένα το BG ήταν και είναι το καλύτερο στην εξυπηρέτηση και υποστήριξη και γενικά refund κλπ ;)

      Δεν είναι ακριβώς έτσι. Το mi band 4 είναι φθηνό και έρχεται μέσω nl αλλά όταν παραγγέλνεις κάτι ακριβό έρχεται με τον τρόπο που είπα. Εγώ την ίδια μέρα έκανα παραγγελία θήκες και τζαμάκι μαζί με το κινητό. Τα πρώτα τα παρέλαβα μέσα σε 2 εβδομάδες μέσω nl το κινητό ακόμα το περιμένω.

      Στάλθηκε από το 2014813 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Η πιο ... καυτερή αγορά, αυτήν τη στιγμή που μιλάμε.

      Πέτα του πάνω κ την τζι καμ κ καθάρισες (...ένα σωρό ναυαρχίδες :oops )!!
      Είναι επικίνδυνο να έχεις δίκιο, όταν η εξουσία έχει άδικο!!

    • Ο/H gdy190 έγραψε:

      Δεν είναι ακριβώς έτσι. Το mi band 4 είναι φθηνό και έρχεται μέσω nl αλλά όταν παραγγέλνεις κάτι ακριβό έρχεται με τον τρόπο που είπα. Εγώ την ίδια μέρα έκανα παραγγελία θήκες και τζαμάκι μαζί με το κινητό. Τα πρώτα τα παρέλαβα μέσα σε 2 εβδομάδες μέσω nl το κινητό ακόμα το περιμένω.
      Στάλθηκε από το 2014813 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Εγω προ 6μηνου που ειχα παραγειλει απο αυτους το mi8 pro μεσο nl μου το εστειλαν κανονικα !! Το κινητο οκ το περιμενεις.. στην ιδια παραγγελεια τα ειχες βαλει ολα μαζι με ενα κοστος μεταφορικων ??
      Και ποια μεθοδο αποστολης απο της 3 ειχες διαλεξει παιζει και αυτο ρολο ..!!! ;)
      Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...


      Xiaomi Redmi note 12 Pro :thumbsup: s21u Γιώργος






    • Γενική συζήτηση περί καταστημάτων και παραγγελιών από εξωτερικό

      Το πρόβλημα που έχει προκύψει με τις καθυστερήσεις από το banggood είναι με priority direct mail και όχι με το eu direct line

      Redmi Note 3
      Οι τίγρεις της οργής είναι σοφότερες από τα άλογα της μόρφωσης




    • Διαφήμιση
    • Ο/H makisfz έγραψε:

      Το πρόβλημα που έχει προκύψει με τις καθυστερήσεις από το banggood είναι με priority direct mail και όχι με το eu direct line

      Redmi Note 3
      Εμένα προχτές παρέλαβα κανονικά τώρα δεν ξέρω τι παίζει.. άβυσσος τα τελωνεία οι ταχυδρόμοι οι γραμματείς και οι φαρισαίοι ... χαχαχαχα :thumbsup:
      Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...


      Xiaomi Redmi note 12 Pro :thumbsup: s21u Γιώργος






    • Γενική συζήτηση περί καταστημάτων και παραγγελιών από εξωτερικό

      Και εγώ έκανα παραγγελία από bangood mi9 4-5 Ιουλίου με pdm και κάτι παπούτσια που ήταν σε pre-order και αυτά με pdm τα έστειλαν σχεδόν μαζί με μια μέρα διαφορά με nl και τώρα και τα δύο είναι στο Κ.Δ. Αττικής.

      Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Επιτέλους κάτι κινείται!! Παραγγελία Mi9 απο 15/6 με pdm. Googlara το Dobra Strykow και ειναι distribution hub της UPS στην Πολωνία. Απο Ολλανδία το περιμέναμε...Πολωνία κατέληξε...

    • Γενική συζήτηση περί καταστημάτων και παραγγελιών από εξωτερικό

      Σήμερα παρέλαβα από banggood με Royal shipment 15 ψηφίο αριθμό, παραγγελία από 17/6

      Redmi Note 3
      Οι τίγρεις της οργής είναι σοφότερες από τα άλογα της μόρφωσης




    • Διαφήμιση
    • Καλησπερα!Καλως σας βρηκα!
      Απο 13-6-19 περιπου 70 παραγγελιες απο ebay.
      Απο banggood:1)shipped 4-7-19 με τροπο αποστολης standard mail register.
      2)shipped 10-7-19 με τροπο αποστολης air mail register.
      3)shipped 10-7-19 με τροπο αποστολης air mail register.
      4)shipped 10-7-19 με τροπο αποστολης priority direct mail.
      5)expected shipping date 18-7-19 με τροπο αποστολης priority direct mail.
      Ο αριθμος tracking ειναι της μορφης LY......US ενω το αντικειμενο αποστελλεται απο αποθηκη της Κινας CN!

      Πως γινεται στην πρωτη παραγγελια μεχρι τωρα να μου δειχνει σε ολα τα tracking sites αυτο το μνμ?
      • 06 Ιου 2019 10:06Departed Shipping Partner Facility, USPS Awaiting Item. Your item departed a shipping partner facility at 10:06 am on July 6, 2019. This does not indicate receipt by the USPS or the actual mailing date.. Shipping Partner: USPS / IBU USPS
      • 06 Ιου 2019 02:06Departed Shipping Partner Facility, USPS Awaiting Item