Διαφήμιση

Γενική συζήτηση περί καταστημάτων και παραγγελιών από εξωτερικό

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Μου ακούγονται παράξενα αυτά που διαβάζω καθώς το banggood πάντα απαντά μέσα σε 24 ώρες Και γενικά είναι πολύ σωστοί σε όλα. Εγώ ποτέ δεν είχα κάποιο πρόβλημα με την υποστήριξη τους.τσεκαρετε και τη ανεπιθύμητη αλληλογραφία σας.
    • Γενική συζήτηση περί καταστημάτων και παραγγελιών από εξωτερικό

      Ελληνικό ταχυδρομείο σε όλο του το μεγαλείο, μου ξανά άφησε ο ταχυδρόμος ειδοποίηση για δέμα που έχω παραλάβει από Ρωσία συστημένο μόνο που αυτή την φορά θέλει και 3€ ταχυδρομικά τέλη, αξία κάτω των 22€ δεν είχε δασμούς όταν το παρέλαβα.


      Υ.Γ. δεν προλαβαίνω το μεσημέρι μετα την δουλειά να περάσω από κει να μιλήσουμε στα γαλλικά

      Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Γενική συζήτηση περί καταστημάτων και παραγγελιών από εξωτερικό

      Συγγνώμη αλλά μπερδεύτηκα. Το έχεις παραλάβει και συνεχίζουν να σου στέλνουν ειδοποιήσεις αν κατάλαβα σωστά;

      Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Γενική συζήτηση περί καταστημάτων και παραγγελιών από εξωτερικό

      Ακριβώς και θέλουν και 3€ τώρα....

      Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Γενική συζήτηση περί καταστημάτων και παραγγελιών από εξωτερικό

      Φαντάζομαι για να στέλνουν ειδοποίηση σημαίνει πως όντως υπάρχει εκεί ένα δέμα...

      Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • πηγαινε και εσύ εκεί και ζήτησε το δέμα.
      Και κάνε τον ανηξερο!
      Ας τους να ψάχνουν και αν δεν το βρούνε μετά ξεσήκωσε τον κόσμο ότι χάθηκε το δέμα και ήταν σημαντικό και ζήτησε να σε αποζημιωσουν!
      Ας τους να τρέχουν να δούμε τι έχουν να σου πούνε!
    • Δε πας έτσι κιαλλιώς μήπως το στείλανε δύο φορές απο Ρωσία.................
      "Διάλεξε ένα επάγγελμα που σου αρέσει και δεν θα ξαναχρειαστεί να δουλέψεις στη ζωή σου."
    • Διαφήμιση
    • Γενική συζήτηση περί καταστημάτων και παραγγελιών από εξωτερικό

      Είμαι σίγουρος ότι δεν υπάρχει δέμα επειδή εχει το ίδιο tracking number με το δέμα που έχω ήδη παραλάβει, αλλά ειναι και τυχεροί στα ΕΛΤΑ που δουλεύω και δεν μπορώ να περάσω από κει να τα πούμε από κοντά , τα δέματα μου τα παίρνει άλλος για μενα

      Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Γενική συζήτηση περί καταστημάτων και παραγγελιών από εξωτερικό

      Μα όταν γράφουν την ειδοποίηση στο ταχυδρομείο δεν βλέπουν μπροστά τους το δέμα; Κι αν την έγραψε εκείνη την στιγμή που δεν σε βρήκε και πάλι δεν το έχει πάνω του το δέμα; Τα 3€ δεν χρεώνονται στο τελωνείο ή κάνω λάθος;

      Στάλθηκε από το Hi9Air μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Γενική συζήτηση περί καταστημάτων και παραγγελιών από εξωτερικό

      κι εγώ 2 μέρες σερί παρέλαβα δέματα Νοεμβρίου... οσο για τις ειδοποίησεις..Την ειδοποίηση την στέλνει το κέντρο διανομής και όχι το κατάστημα του ΕΛΤΑ.. για αυτό καινσου λέει την επόμενη εργάσιμη μετά από κάποια ώρα για να έχει πάει το δέμα εκεί.. τωρα για την ειδοποίηση παίζει να σου στέλνουν για να πας να δώσεις το 3 ευρώ.. το οποίο ισχύει κανονικά και είναι έξοδα παρουσίασης... άσχετα αν είναι κάτω απο 22 ευρώ μμαν ήταν πάνω θα είχες + έξοδα εκτελωνισμου + φπα... τωρα με το 3 ευρώ όμως είναι περίεργη ιστορία.. άλλοι χρεώνουν,άλλοι όχι.. εγβ δεν έχω πληρώσει ποτέ και ας έχει αυτοκόλλητο οτι μπήκε τελωνείο ξαι βγήκε τελωνειακος ελεύθερο

      Sent from my MI 6X using Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Παραγγελία 11/01/2019 Bluetooth ακουστικών φθηνών από Aliexpress 3,12 € untracked για την σύζυγο.
      Μετά από 2 μήνες αναμονής, dispute στο Ali, δεκτό σε δύο ημέρες και τα € πίσω στην τράπεζα.
      Ο Κινέζος έστειλε mail αμέσως ζητώντας παράταση έως τις 24/03, στέλνωντας ανύπαρκτο tracking number, αλλά ώς δια μαγείας σήμερα το μεσημέρι στο γραμματοκιβώτιο ένα δεματάκι.
      Λέω ωχ το έστειλε τελικά, ανοίγω την συσκευασία και μέσα έχει καλώδιο φόρτισης μαγνητικό φωτιζόμενο FLOVEME και πουθενά το Bluetooth!!!!!!!! :dash: :dash: :dash:

      Πάλι καλά που έγινε το dispute.
      Alea Jacta Est
      Redmi Note 11S
      Miui Global14.0.3.0(TKEEUXM)

      14.0.3 StableBeta

      by xiaomi-hellas.gr