Διαφήμιση

Γενική συζήτηση περί καταστημάτων και παραγγελιών από εξωτερικό

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H Giannisagal έγραψε:

      ΚΡΙΣΙΜΗ ΕΡΩΤΗΣΗ.......επειδη σκεφτομαι να παρω ενα tempered glass μου λετε παρακαλω ποιο μαγαζακι ειναι αξιοπιστο??????
      καλο μαγαζακι οχι sougamotomagazaki ετσι παιδια μου????? :lol: :lol: :lol:
      Παρήγγειλα χθες από το Banggood κάτι ψιλολόγια (επειδή ο αγαπημένος σου yeso521 βρίσκεται σε ανακαίνιση) και οι τύποι, ολοκλήρωσαν (ΕΝΤΕΛΩΣ) την παραγγελία μέσα στο χρόνο ΡΕΚΟΡ των 7 ωρών!!!! Μου έστειλαν και TRUCKING NUMBER δηλαδή!!!
      Ομολογώ ότι κάτι παρόμοιο δεν μου έχει ξανασυμβεί! Δεν ξέρω εάν είναι τυχαίο, αλλά με εξέπληξαν ευχάριστα!
      Επίσης μου έστειλαν διάφορα mails με προσφορές, bonus-πόντους και άλλα καλόυδια...(και όλα αυτά για μια παραγγελία μόλις 28 δολαρίων!)
      Δεν δοκιμάζεις και εσύ να δούμε εάν ήταν τυχαίο ή όντως οι άνθρωποι αξίζουν της προσοχής μας?
    • Ο/H caeser έγραψε:

      Ο/H Giannisagal έγραψε:

      ΚΡΙΣΙΜΗ ΕΡΩΤΗΣΗ.......επειδη σκεφτομαι να παρω ενα tempered glass μου λετε παρακαλω ποιο μαγαζακι ειναι αξιοπιστο??????
      καλο μαγαζακι οχι sougamotomagazaki ετσι παιδια μου????? :lol: :lol: :lol:
      Παρήγγειλα χθες από το Banggood κάτι ψιλολόγια (επειδή ο αγαπημένος σου yeso521 βρίσκεται σε ανακαίνιση) και οι τύποι, ολοκλήρωσαν (ΕΝΤΕΛΩΣ) την παραγγελία μέσα στο χρόνο ΡΕΚΟΡ των 7 ωρών!!!! Μου έστειλαν και TRUCKING NUMBER δηλαδή!!!Ομολογώ ότι κάτι παρόμοιο δεν μου έχει ξανασυμβεί! Δεν ξέρω εάν είναι τυχαίο, αλλά με εξέπληξαν ευχάριστα!
      Επίσης μου έστειλαν διάφορα mails με προσφορές, bonus-πόντους και άλλα καλόυδια...(και όλα αυτά για μια παραγγελία μόλις 28 δολαρίων!)
      Δεν δοκιμάζεις και εσύ να δούμε εάν ήταν τυχαίο ή όντως οι άνθρωποι αξίζουν της προσοχής
      εγω κάνω τακτικά αγορες απο το Banggood εδω και αρκετά χρόνια ετσι ακριβως είναι και δεν έχω χάσει τίποτα
    • Ο/H caeser έγραψε:

      Ο/H Giannisagal έγραψε:

      ΚΡΙΣΙΜΗ ΕΡΩΤΗΣΗ.......επειδη σκεφτομαι να παρω ενα tempered glass μου λετε παρακαλω ποιο μαγαζακι ειναι αξιοπιστο??????
      καλο μαγαζακι οχι sougamotomagazaki ετσι παιδια μου????? :lol: :lol: :lol:
      Παρήγγειλα χθες από το Banggood κάτι ψιλολόγια (επειδή ο αγαπημένος σου yeso521 βρίσκεται σε ανακαίνιση) και οι τύποι, ολοκλήρωσαν (ΕΝΤΕΛΩΣ) την παραγγελία μέσα στο χρόνο ΡΕΚΟΡ των 7 ωρών!!!! Μου έστειλαν και TRUCKING NUMBER δηλαδή!!!Ομολογώ ότι κάτι παρόμοιο δεν μου έχει ξανασυμβεί! Δεν ξέρω εάν είναι τυχαίο, αλλά με εξέπληξαν ευχάριστα!
      Επίσης μου έστειλαν διάφορα mails με προσφορές, bonus-πόντους και άλλα καλόυδια...(και όλα αυτά για μια παραγγελία μόλις 28 δολαρίων!)
      Δεν δοκιμάζεις και εσύ να δούμε εάν ήταν τυχαίο ή όντως οι άνθρωποι αξίζουν της προσοχής μας?
      ευθυς αμεσως.....ευχαριστω πολυ!!!!!!

      " Γεωπόνος”



    • Διαφήμιση
    • Έτσι είναι το Banggood. Και εγώ την επόμενη μέρα είχαν φύγει με tracking number και έχω κάνει κάπου στις 40 αγορές από εκεί. Μία φορά δεν μου ήρθε κάτι και μου κάνανε refund όλο το ποσό χωρίς πολλά. Γενικώς το θεωρώ ως καλό μαγαζί και αξιόπιστο, μαζί με το Coolicool. Τώρα έχω αρχίσει να δοκιμάζω και το Geekbuying που μας ήρθε στο φόρουμ, μιας και γι' αυτό έχω ακούσει καλά λόγια.
    • Ο/H maddoctor έγραψε:

      Έτσι είναι το Banggood. Και εγώ την επόμενη μέρα είχαν φύγει με tracking number και έχω κάνει κάπου στις 40 αγορές από εκεί. Μία φορά δεν μου ήρθε κάτι και μου κάνανε refund όλο το ποσό χωρίς πολλά. Γενικώς το θεωρώ ως καλό μαγαζί και αξιόπιστο, μαζί με το Coolicool. Τώρα έχω αρχίσει να δοκιμάζω και το Geekbuying που μας ήρθε στο φόρουμ, μιας και γι' αυτό έχω ακούσει καλά λόγια.
      Έτσι φαίνεται να είναι...!
      Πάντως έκανα παραγγελία στις 01:30 ώρα Ελλάδος και στις 08:30 μου έστειλαν και Trucking Number και πέρα από όλα τα συνοδευτικά emails, με επιβεβαίωση της παραγγελίας και προσφορές- πόντους κ.λ.π... Με εντυπωσίασαν!
      Φαντάζομαι όλο αυτό δείχνει την πολύ καλή τους οργάνωση, αφού είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ πολυκατάστημα... (μέχρι sex-shop έχουνε οι αθεόφοβοι!!!).
      Φυσικά τον yeso521 τον έχω ακόμα στους αγαπημένους μου, αφού παραμένει ιδιαίτερα αξιόπιστος και εξυπηρετικός (μέχρι και για τσιγάρα στο απέναντι περίπτερο τον στέλνεις και πάει!!!) και "γλυκούλης" όπως πάντα!
      By the way, δεν τον ρωτάς και για τη ζυγαριά που θέλεις και σου την "έκανε" ο άλλος στο Ebay ? Την άλλη φορά την είχε στείλει σε έναν δικό μας μέσα σε 6 μέρες και χωρίς καμιά έξτρα χρέωση. (πρέπει να το θυμάσαι... ακόμα τον περιμένουμε να κάνει review που μας είχε υποσχεθεί ...χαχα!)
    • Ο/H caeser έγραψε:

      Έτσι φαίνεται να είναι...!Πάντως έκανα παραγγελία στις 01:30 ώρα Ελλάδος και στις 08:30 μου έστειλαν και Trucking Number και πέρα από όλα τα συνοδευτικά emails, με επιβεβαίωση της παραγγελίας και προσφορές- πόντους κ.λ.π... Με εντυπωσίασαν!
      Φαντάζομαι όλο αυτό δείχνει την πολύ καλή τους οργάνωση, αφού είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ πολυκατάστημα... (μέχρι sex-shop έχουνε οι αθεόφοβοι!!!).
      Φυσικά τον yeso521 τον έχω ακόμα στους αγαπημένους μου, αφού παραμένει ιδιαίτερα αξιόπιστος και εξυπηρετικός (μέχρι και για τσιγάρα στο απέναντι περίπτερο τον στέλνεις και πάει!!!) και "γλυκούλης" όπως πάντα!
      By the way, δεν τον ρωτάς και για τη ζυγαριά που θέλεις και σου την "έκανε" ο άλλος στο Ebay ? Την άλλη φορά την είχε στείλει σε έναν δικό μας μέσα σε 6 μέρες και χωρίς καμιά έξτρα χρέωση. (πρέπει να το θυμάσαι... ακόμα τον περιμένουμε να κάνει review που μας είχε υποσχεθεί ...χαχα!)
      Μην ξεχνάς ότι την παραγγελία την έκανες 07:30 ώρα Κίνας και σου τα στείλανε 14:30 ώρα Κίνας. Πάντως ναι, είναι πολύ γρήγοροι. Μία φορά δεν το είχαν σε στοκ (το προστατευτικό οθόνης για το Mi Note της Nilkin), και μου είχαν στείλει 4 email με συγνώμη για την καθυστέρηση και εάν θέλω refund ή να περιμένω... Τελικά δεν το βρήκαν ποτέ και πήρα άλλη μάρκα από το Coolicool που είναι καθ' οδόν.
    • Ο/H caeser έγραψε:

      Ο/H maddoctor έγραψε:

      Έτσι είναι το Banggood. Και εγώ την επόμενη μέρα είχαν φύγει με tracking number και έχω κάνει κάπου στις 40 αγορές από εκεί. Μία φορά δεν μου ήρθε κάτι και μου κάνανε refund όλο το ποσό χωρίς πολλά. Γενικώς το θεωρώ ως καλό μαγαζί και αξιόπιστο, μαζί με το Coolicool. Τώρα έχω αρχίσει να δοκιμάζω και το Geekbuying που μας ήρθε στο φόρουμ, μιας και γι' αυτό έχω ακούσει καλά λόγια.
      Έτσι φαίνεται να είναι...!Πάντως έκανα παραγγελία στις 01:30 ώρα Ελλάδος και στις 08:30 μου έστειλαν και Trucking Number και πέρα από όλα τα συνοδευτικά emails, με επιβεβαίωση της παραγγελίας και προσφορές- πόντους κ.λ.π... Με εντυπωσίασαν!
      Φαντάζομαι όλο αυτό δείχνει την πολύ καλή τους οργάνωση, αφού είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ πολυκατάστημα... (μέχρι sex-shop έχουνε οι αθεόφοβοι!!!).
      Φυσικά τον yeso521 τον έχω ακόμα στους αγαπημένους μου, αφού παραμένει ιδιαίτερα αξιόπιστος και εξυπηρετικός (μέχρι και για τσιγάρα στο απέναντι περίπτερο τον στέλνεις και πάει!!!) και "γλυκούλης" όπως πάντα!
      By the way, δεν τον ρωτάς και για τη ζυγαριά που θέλεις και σου την "έκανε" ο άλλος στο Ebay ? Την άλλη φορά την είχε στείλει σε έναν δικό μας μέσα σε 6 μέρες και χωρίς καμιά έξτρα χρέωση. (πρέπει να το θυμάσαι... ακόμα τον περιμένουμε να κάνει review που μας είχε υποσχεθεί ...χαχα!)
      η παραγγελεια εγινε λοιπον......αναμενετε εντυπωσεις!!!!!!!!!

      " Γεωπόνος”



    • Διαφήμιση
    • Το πολύ ικανοποιητικό είναι το προστατευτικο αμπαλαρισμα που κάνουν στο πακέτο. Από τα καλύτερα που έχω δει σε όλες τις παραγγελίες μου.
    • Ο/H Giannisagal έγραψε:

      ΚΡΙΣΙΜΗ ΕΡΩΤΗΣΗ.......επειδη σκεφτομαι να παρω ενα tempered glass μου λετε παρακαλω ποιο μαγαζακι ειναι αξιοπιστο??????
      καλο μαγαζακι οχι sougamotomagazaki ετσι παιδια μου????? :lol: :lol: :lol:
      Θα σου ελεγα vickmall ειναι λιγο πιο ακριβος αλλα περνεις αυτο που παραγγελνεις. Απο gearbest που παραγγειλα tglass για το note 2 του γιου μου το πηρα με τη δευτερη παραγγελεια δλδ μετα απο 45+ μερες. Γιατι το πρωτο ηρθε σπασμενο χωρις να ειναι το κουτι του τσαλακωμενο
    • Χρόνια πολλα σε ολο το φόρουμ,

      Ειπα να ρώτησω μιας και πολλά μέλη γνωρίζω ότι αγοράζουν από εκεί μήπως έχει κανείς κανένα discount coupon 4-5-6-7$ που να δουλευει για τον yeso521, αν θελει να το μοιραστει μαζι μας, όπως δίνουν πολλά κινεζομαγαζα...μιας και θέλω να κάνω και εγώ μία αγορά από εκει!!

      Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
    • Ο/H Red21 έγραψε:

      Ειπα να ρώτησω μιας και πολλά μέλη γνωρίζω ότι αγοράζουν από εκεί μήπως έχει κανείς κανένα discount coupon 4-5-6-7$ που να δουλευει για τον yeso521, αν θελει να το μοιραστει μαζι μας, όπως δίνουν πολλά κινεζομαγαζα...μιας και θέλω να κάνω και εγώ μία αγορά από εκει!!
      Ο yeso αν του μιλήσεις μέσω mail στο ρίχνει ο ίδιος. Αν είναι και η αγορά τέτοια μπορεί και περισσότερο
    • Διαφήμιση
    • Εμενα παντως δεν μου απανταει τωρα 4 μερες που του εχω στειλει μυνημα!!

      Ξερω γω μπορει να φταιει και το οτι το σιτε ειναι ακομα υπο ανακατασκευη!!

      Γιαυτο απευθυνθηκα εδω παιδες, μιας και συνηθως τα κουπονακια που δινουν τα κινεζομαγαζα ειναι τα ιδια για ολους δεν ειναι ατομικα!