Διαφήμιση

Γενική συζήτηση περί καταστημάτων και παραγγελιών από εξωτερικό

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Γενική συζήτηση περί καταστημάτων και παραγγελιών από εξωτερικό

      Καντο μέσω paypal δεν έχει σημασία.


      MI5 via Tapatalk
    • Redmi note 4 GLOBAL κ κατι θηκες μου ηρθαν απο banggood μεσα σε 20ημερες.Πιο γρηγορα εφτασαν Ελλαδα παρα να κλεισουν απο το κεντρο διαλογης κ να φτασουν σπιτι... Μια βδομαδα σχεδον...
      Mi 11 pro
    • Διαφήμιση
    • Το παράλογο είναι ότι περιμένω 5-6 πράγματα φθηνά και κάτι θήκες που παράγγειλα από alli αρχές Νοεμβρίου είναι είδη στο ταχυδρομείο της γειτονιάς μου και αύριο μάλλον θα της έχω σπίτι.. Θα περιμένω λίγες μέρες να κλείσει 2 μήνες από τότε που έστειλε το δέμα μπας και και μετά βουρ PayPal... :/ Ότι να ναι τα ΕΛΤΑ... :thumbdown: :thumbdown:
      Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...


      Xiaomi Redmi note 12 Pro :thumbsup: s21u Γιώργος






    • Δεν είναι παράλογο.
      Δηλαδή και να κάνουν γρήγορα, πάλι διαμαρτυρομαστε...
      Όταν δω τη λέξη "χιαομι" σταματάω να διαβάζω το μήνυμα.
    • Ο/H geozn8 έγραψε:

      Καλημέρα σας. Μιας και έχω και εγώ το γνωστό θέμα τον καθυστερημένον παραγγελίων έχω 1 από 21/9 η οποία έληξε το estimated delivery στο ebay στης 17/11. Το ελληνικό σαιτ λέει 3/10 αποστολή στο εξωτερικό και η nl λέει 13/10 έφτασε Βενιζέλο.. Το δέμα επίσημα δεν έχει μπει μάλλον λόγο τελωνείου αλλά μπορεί και να χάθηκε.. Στο τηλ τα ΕΛΤΑ λένε υπομονή είναι φυσιολογικό.. Έλεος... :wacko: X( :cursing: Εγώ σε πρώτο στάδιο θέλω να ζητήσω refund. Εάν πάρω τα χρήματα μου πίσω και έρθει τι προϊόν τότε του τα ξαναστέλνω.. Τι να κάνω κι άλλο υπομονή..?? Φίλε @NasDriver η οποίος άλλος ξέρει τι λέτε να το κάνω μέσο eBay η κατευθείαν μέσο PayPal.??
      @geozn8
      Αν πέρασε η εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης τότε άνοιξε "Case" στο ebay γιατί δεν έχει πολλές μέρες. Νομίζω μετά από 10-15 μέρες την κλείνουν την αγορά και δεν έχει δικαίωμα για να ανοίξεις "CASE". 99,9% θα βρεις λύση από το ebay. Άλλωστε για το paypal έχεις 180 ημέρες.
      Xiaomi Mi 9 (Cepheus)- MiUi 11 by Xiaomi-Miui.gr 12.5.6 Stable - TWRP : 3.3.1_25/08/2019 Android 10


      :) Γίνε και εσύ VIP μέλος και βοήθα αυτούς που σε βοηθάνε. :)

      (bell)
      Μπορεί να κάνω λάθος - δες τι λένε και οι άλλοι
      Amazfit Custom WatchFaces
    • Γενική συζήτηση περί καταστημάτων και παραγγελιών από εξωτερικό

      Αυτό λέμε, επειδή τα ΕΛΤΑ είναι λίγο ρδελομπου να μην το τραβήξει ο φίλος μέσω ebay αλλά μέσω paypal να δώσει λίγο χρόνο.
      Όχι για τίποτα άλλο αλλά για να μειώσουμε την πιθανότητα να μας αποκλείσουν στο τέλος από τις αποστολές σαν χώρα.
      Για αυτό ας είμαστε λίγο ελαστικοί αν έχουμε περιθώριο

      MI5 via Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Να σας πω και εγω την άποψή μου τουλάχιστον ως προς τα Ολλανδικα ταχυδρομεία.
      Επειδή την ξερω την χώρα άριστα δεν υπάρχει περίπτωση αν τους στείλεις ένα μήνυμα να μην σου πουνε τι πως ποσο ποιο,τουλάχιστον ως προς το δικό τους μέρος. Είναι οργανωμενοι και αιώνες μπροστά στον επαγγελματισμο
    • Ο/H bzanios έγραψε:

      @geozn8Αν πέρασε η εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης τότε άνοιξε "Case" στο ebay γιατί δεν έχει πολλές μέρες. Νομίζω μετά από 10-15 μέρες την κλείνουν την αγορά και δεν έχει δικαίωμα για να ανοίξεις "CASE". 99,9% θα βρεις λύση από το ebay. Άλλωστε για το paypal έχεις 180 ημέρες.
      Μόλις το έκανα μέσο ebay.. Βαρέθηκα να περιμένω και ότι γίνει... Χαχαχα ;)
      Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...


      Xiaomi Redmi note 12 Pro :thumbsup: s21u Γιώργος






    • Ο/H chrisnik έγραψε:

      Που τα βρισκετε αυτα τα κουπονια..... :oops
      εγω προσωπικα ακολουθω μια σελιδα στο facebook (Xiaomi & More Coupon King GR ) που ανεβαζει γρηγορα ότι καλο κουπονι παιζει, μιας και στο kimovil δεν προλαβαίνεις ποτε..στις 11.11 προλαβα από gearbest στα 193 μαζι με μεταφορικα mi6, όπως και Redmi note 4x σε πολύ καλη τιμη παλι και γενικα εχει βγαλει ότι τιμες ακους στο πατο..τις εχει βγαλει
    • Γενική συζήτηση περί καταστημάτων και παραγγελιών από εξωτερικό

      Φίλε μου το mi 6 από gearbest στο έχουν στείλει?
      Γιατι εχω παραγγείλει και εγώ από τις 12.11 και περιμένουν νέο στοκ για να το στείλουν από ότι μου λένε.
    • Διαφήμιση
    • RE: Γενική συζήτηση περί καταστημάτων και παραγγελιών από εξωτερικό

      Ο/H grayfox έγραψε:

      Φίλε μου το mi 6 από gearbest στο έχουν στείλει?
      Γιατι εχω παραγγείλει και εγώ από τις 12.11 και περιμένουν νέο στοκ για να το στείλουν από ότι μου λένε.
      Ναι το έχουν στειλει στις 12

      Στάλθηκε από το Redmi Note 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk