Διαφήμιση

Επαναφορά αρχείων μετά από εγκατάσταση stable rom

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Επαναφορά αρχείων μετά από εγκατάσταση stable rom

      Καλησπέρα παιδιά. Επειδή δεν έχω χρόνο να ασχολούμαι συνέχεια με τις dev εκδόσεις είπα χθες να περάσω την stable. Το θέμα είναι ότι η stable δεν είναι και αυτή root από ότι κατάλαβα, και έτσι δεν μπορώ να επαναφέρω κάποιες ρυθμίσεις που είχα αποθηκεύσει με το titanium back up. Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος? Ουσιαστικά με ενδιαφέρει μία εφαρμογή τραπέζης γιατί χρειάζεται ξανά συγχρονισμό αν δεν την περάσω από το backup που έχω.
    • Το καλυτερο ειναι να την ξαναπερασεις από την αρχή οπως και τις υπόλοιπες. Συνήθως η επαναφορά εφαρμογών από παλιό backup ακόμα και από dev rom σε νεότερη dev rom, δεν είναι οτι καλύτερο, πόσο μάλλον από dev σε stable που είναι roms με διαφορετικό "στήσιμο". :)
      Η MIUI είναι η Χαλκιδική των ROMs...
      ...και σαν την Χαλκιδική....ΔΕΝ ΕΧΕΙ!! ;)
    • Ο/H Gartzos έγραψε:

      Καλησπέρα παιδιά. Επειδή δεν έχω χρόνο να ασχολούμαι συνέχεια με τις dev εκδόσεις είπα χθες να περάσω την stable. Το θέμα είναι ότι η stable δεν είναι και αυτή root από ότι κατάλαβα, και έτσι δεν μπορώ να επαναφέρω κάποιες ρυθμίσεις που είχα αποθηκεύσει με το titanium back up. Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος? Ουσιαστικά με ενδιαφέρει μία εφαρμογή τραπέζης γιατί χρειάζεται ξανά συγχρονισμό αν δεν την περάσω από το backup που έχω.
      Αν εννοείς το Alpha Safe της Aplha Bank, εγώ το μεταφέρω από συσκευή σε συσκευή με το "τοπικά αντίγραφα" της Miui...
      Το Titanium δεν το χρησιμοποιώ με τη Miui... (δημιουργεί σοβαρά προβλήματα)
    • Διαφήμιση