Διαφήμιση

Παρουσίαση Bluetooth Speaker εξωτερικού χώρου

    • Review

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H maddoctor έγραψε:

      Μόνο που βλέπω ότι το Vodool Bluetooth Speaker έχει μεγαλύτερη μπαταρία, βασικό νομίζω για τέτοια ηχεία. Τώρα για NFC, εμένα πχ στο Note Pro μου είναι άχρηστο, οπότε προσωπικά δεν μου λέει κάτι. Βέβαια για κατόχους Mi3 ή Mi5, μπορεί να είναι βασικό (δεν ξέρω ποιο καίει περισσότερη μπαταρία το NFC ή το bluetooth!?)
      Η μπαταρία σε αυτά τα επίπεδα είναι πάνω κάτω,πάντως όσες φορές το χρειάστηκα ποτέ δεν με άφησε απο μπαταρία...
      Επίσης δεν βλέπω το vodool να λέει αν έχει FM Radio ,που το W-King έχει...
      Το NFC αποτι κατάλαβα συγχρονίζει απλά αμέσως με το bluetooth χωρίς να χρειάζετε να το κάνεις αναζήτηση.

      Έλεγα να του κάνω ένα μινι review αλλά δεν βλέπω το λόγο καθώς δεν το βρίσκω in stock κάπου!!!
    • Πολύ καλή παρουσίαση, καλοδούλευτο, στα υπόψιν γιατί κάτι τέτοιο χρειάζεται για τις καλοκαιρινές εξορμίσεις
    • Ο/H taksidiotis έγραψε:

      Να ρωτήσω,ποιας εταιρείας είναι?
      Συγνώμη που άργησα υπερβολικά να απαντήσω αλλά δεν έχω ίντερνετ....

      Δεν αναγράφεται πουθενά εταιρία. Ούτε στο κουτί, ούτε στο προιόν. Τίποτα...
      Μάλιστα είμαι πεπεισμένος επειδή πρόκειται για εξαιρετικό προιόν ότι πρέπει να βγαίνει για άλλη εταιρία και αυτοί το πουλάνε παράνομα...

      Αλλά εμάς αυτό τι μας νοιάζει?

      Το χρησιμοποιώ σχεδόν καθημερινάαααα

      Η μπαταρία συνεχίζει. Από τον Μάη το φόρτισα άλλη μία που είχα τραπέζι και ανησυχούσα. Γενικώς όμως δεν έκλεισε από μπαταρία μέχρι τώρα :shock: :lol: :lol: :lol:
    • Διαφήμιση