Διαφήμιση

MiJia H Νέα Xiaomi 360° Home ''Security'' Camera

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Παιδιά ξέρω ότι το ποστ είναι παλιό αλλά έχω απελπιστεί. Πήρα την mi 360 panorama ip camera κάνω όλα τα βήματα, σκανάρει κανονικά το qr code και ενώ η κάμερα συνδέεται στο wifi του σπιτιού μου ( το μπλε led παραμένει αναμμένο και δεν αναβοσβήνει) στο mi home app μου βγάζει connection timed out στο setάρισμα της κάμερας.

      Να πω ότι εάν την συνδέσω με wifi hotspot σε δεύτερη συσκευή που έχω και στην κύρια συσκευή μου βάλω στην εφαρμογή region mainland China δουλεύουν όλα κανονικά.

      Την έχει κανείς αυτήν την κάμερα; Του δουλεύει κανονικά;
    • Ο/H jimmmysil έγραψε:

      Παιδιά ξέρω ότι το ποστ είναι παλιό αλλά έχω απελπιστεί. Πήρα την mi 360 panorama ip camera κάνω όλα τα βήματα, σκανάρει κανονικά το qr code και ενώ η κάμερα συνδέεται στο wifi του σπιτιού μου ( το μπλε led παραμένει αναμμένο και δεν αναβοσβήνει) στο mi home app μου βγάζει connection timed out στο setάρισμα της κάμερας.

      Να πω ότι εάν την συνδέσω με wifi hotspot σε δεύτερη συσκευή που έχω και στην κύρια συσκευή μου βάλω στην εφαρμογή region mainland China δουλεύουν όλα κανονικά.

      Την έχει κανείς αυτήν την κάμερα; Του δουλεύει κανονικά;
      Ναι η συγκεκριμένη θέλει να έχεις China Mainland, μονάχα εκει δουλεύουν οι σέρβερ και στη δική μου. Στήσε όλες σου τις συσκευές σε China Mainland αν θές να έχεις πρόσβαση σε όλες τις συσκευές σου χωρίς πρόβλημα!