Διαφήμιση

MAGIC ™ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΑ, FACEBOOKIKA & OXI MONO... ©

>> Ενημέρωση VIP μελών <<

Είναι έτοιμες οι 20 νέες XTRV-9.9.3/6 ROM για την που σας έχoυν σταλθεί μέσω του VIP mail.

Αυτές είναι κάποιες από τις τελευταίες MIUI 10 ROM.
    Θα σας δώσουμε νέες MIUI 11 ROMs όταν έχουμε διαθέσιμο Source.

>> Ευχαριστούμε για την υποστήριξή σας <<
    *** Xiaomi Miui Hellas Team ***

• Η φαντασία είναι πιο σημαντική από την γνώση. Η γνώση είναι περιορισμένη. Η φαντασία περικυκλώνει τον κόσμο.
    • Διαφήμιση
    • Ένας μεγάλος εραστής αποφασίζει να πάει να εξομολογηθεί.
      – Λέγε, τέκνο μου και ο Θεός θα συγχωρήσει τις αμαρτίες σου όλες.
      – Να παπά μου έκανα έρωτα με όλες τις χήρες του χωριού.
      – Με όλες; ρωτάει ο παπάς. Αμαρτία τέκνο μου. Μεγάλη αμαρτία.
      – Έχω πάρει και κάποιες πιτσιρίκες, ζόρικες γκομενίτσες, αλλά μόνο από πίσω, παπά μου, α… με τρέλαναν στο στοματικό. Από μπροστά παπά μου δεν τις πήρα όλες γιατί φοβόταν μη τις γκαστρώσω.

– Τι λες μωρέ αφορεσμένε. Εσένα δε σε σώζουν ούτε 1000 προσευχές.

– Α, εκεί που είχε μεγάλη φάση ήταν με τις γάτες…
      – Τι; Πήγες και με γάτα;
      – Μόνο μια φορά, παπά μου, πολλές…
      – Και πως τα κατάφερες βρε αφορεσμένε;
      – Να παπά μου. Απλά πράγματα. Το χαϊδεύεις στην αρχή κι αφού ηρεμήσει το ζώο, έχεις δίπλα την μπότα και το βάζεις με το κεφάλι και τα πόδια προς τα μέσα, δένεις τα κορδόνια και κάνεις τη δουλειά σου άνετα…
      – Αγριεμένος ο παπάς φωνάζει το νεωκόρο που ήταν παραπέρα και άκουγε κρυφά …
      Έλα ρε άχρηστε εδώ να μάθεις πως γ@μ@ε@ ο κόσμος και μας έχουν ξεσκίσει οι γάτες τα α@χ@δ@α.

H Ελένη, ναι η Ελένη 18 χρονών όμορφη με πλούσιο στήθος αμάρτησε και πήγε να εξομολογηθεί
      – Παπά μου, είμαι αμαρτωλή!
      – Δεν πειράζει τέκνο μου… ο θεός συγχωρεί.
      – Παπά μου, απάτησα τον άντρα μου
      – Δεν πειράζει παιδί μου… ο θεός είναι μεγάλος
      – Με πολλούς άντρες παπά μου
      – Μάλιστα, έχει κι άλλο;
      – Έχει πάτερ. Το χειρότερο είναι που πήγα και με τον παπά του διπλανού χωριού.
      – Α! αυτό είναι μεγάλο κρίμα, ασυγχώρητο!
      – Τι να κάνω παπά μου να συγχωρηθώ;
      – Ανέβα στο καμπαναριό και πήδα κάτω.
      – Μα παπά μου, θα γκρεμοτσακιστώ!
      – Κομμάτια να γίνεις αμαρτωλή! Δεν είχε παπά το χωριό;

Μια δασκάλα ρώτησε την έκτη δημοτικού “Ποιο όργανο του ανθρώπινου σώματος γίνεται 10 φορές μεγαλύτερο όταν διεγείρεται;”
      Κανένας μαθητής δεν σήκωσε το χέρι του, έτσι η δασκάλα ρώτησε ξανά την καλύτερη μαθήτρια: “Μαρία, μπορείς σε παρακαλώ να μας πεις ποιο όργανο του σώματος γίνεται 10 φορές μεγαλύτερο όταν διεγείρεται;”
      Η Μαρία σηκώθηκε, κόκκινη και θυμωμένη, και είπε: “Πως μπορείτε να με ρωτάτε κάτι τέτοιο; Αυτό είπαν οι γονείς μου και θα σας πάνε στον διευθυντή για να σας απολύσει!”

Η δασκάλα φυσικά σοκαρίστηκε από αυτό το ξέσπασμα, αλλά δεν ανησύχησε. Αντιθέτως, ρώτησε ξανά την τάξη: “Ποιο όργανο του ανθρώπινου σώματος γίνεται 10 φορές μεγαλύτερο όταν διεγείρεται;”
      Αυτή τη φορά απάντησε ένας μαθητής: “Η απάντηση είναι η κόρη του ματιού.”
      “Μπράβο, Θωμά. Σ’ευχαριστώ.”

Η δασκάλα γύρισε στη Μαρία και της είπε: “Μαρία, πρέπει να σου πω 3 πράγματα: πρώτον, προφανώς δεν έχεις διαβάσει. Δεύτερον, έχεις πονηρή φαντασία. Και τρίτον, φοβάμαι ότι μια μέρα θα απογοητευτείς πάρα πολύ.”
    • Διαφήμιση
    • Η φαντασία είναι πιο σημαντική από την γνώση. Η γνώση είναι περιορισμένη. Η φαντασία περικυκλώνει τον κόσμο.
    • Διαφήμιση
      Διαφήμιση
    • New

Η φαντασία είναι πιο σημαντική από την γνώση. Η γνώση είναι περιορισμένη. Η φαντασία περικυκλώνει τον κόσμο.
    • Διαφήμιση
    • New

Πηγαίνει η δασκάλα πρώτη μέρα στην β'δημοτικού, καλημέρα παιδάκια είμαι η καινούργια δασκάλα σας, ας γνωριστούμε πρώτα.
      - πως σε λένε εσένα?
      - Μηχάλη κυρία.
      Το πλακώνη στις φάπες το παιδάκι - Μηχαήλ παιδί μου Μηχαήλ.
      - εσενα πως σε λένε?
      - Μανώλη κυρία.
      Τον πλακώνει και αυτόν στις φαπες
      - Εμμανουήλ παιδί μου Εμμανουήλ.
      - εσύ πως λέγεσε?
      -Πετρουήλ.