Διαφήμιση

Original Xiaomi Hybrid Dual Drivers Earphones Mi In-Ear Headphones Pro

    • Review
    • Xiaomi

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H stefanosstef έγραψε:

      Παρέλαβα πριν λίγο καιρό τα hybrid pro hd, υποτίθεται το καλύτερο μοντέλο τους, και ο ήχος είναι εντελώς απογοητευτικός.Είναι τόσο κάτω του μετρίου και απέχει τόσο πολύ από τις κριτικές που διαβάζω που είμαι σίγουρος ότι είναι ή μαϊμού ή ελαττωματικά.Το μπάσο ανύπαρκτο, τα ψηλά υπερβολικά δυνατά και παραμορφωμένα, δεν αντέχονται για την ακρίβεια.Τα 15-20 ευρώ panasonic και sony που είχα όλα αυτά τα χρόνια είναι απείρως καλύτερα.

      Η παραγγελία έγινε από vickmall και θα τους τα στείλω πίσω.Προσπαθώ να καταλάβω αν είναι πλαστά και παρατηρώ ότι το κουτί δεν έχει security code.Τι να κάνω;Τα χει πάρει κανένας;

      Edit:Σκάναρα το qr code που έχει στο βύσμα και είναι original.Επιμένω ότι ο ήχος είναι χείριστος, χρησιμοποίησα διάφορα equalizers, τα έβαλα σε άλλο κινητό και σε Pc, καμία βελτίωση.

      =============== Δεκ 1st 2017, 11:06am ===============
      Ενημερώνω ότι τα ακουστικά τελικά είναι original.Πρέπει να μπούνε όσο πιο βαθιά στο αυτί γίνεται γιατί λόγω σχήματος δεν κάθονται καλά και σε συνδυασμό με αρκετό πειραματισμό στον equalizer υπάρχει αρκετή διαφορά.Πάλι, για την τιμή τους και για το ότι είναι xiaomi και έχω συνηθίσει σε άλλο value for money, δε θα τα συνιστούσα.Έχω την εντύπωση πάντως ότι άλλα μοντέλα τους έχουν καλύτερο ήχο.
      Οντως, μήπως έπεσες σε ελαττωματικό προϊόν? Εγώ είχα όλα σχεδόν τα μοντέλα ακουστικών της xiaomi, ο ήχος του hybrid hd pro είναι πολύ καλύτερος από όλα! Είμαι λάτρης του βαθύ /πλούσιου μπάσου, και της υψηλής έντασης, ε εδώ βρήκα το λιμάνι μου. Μήπως να βρεις κάποιον που έχει τα ίδια για να τα δοκιμάσεις?

      Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk