Διαφήμιση

Φωτογραφία στην κλήση δεν…..

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Φωτογραφία στην κλήση δεν…..

      Γεια σας! Μετά την αναβάθμιση του κινητού μου (που και πάλι ευχαριστώ θερμά όλοι όσοι με βοήθησαν μέσα από εδώ μιας και είμαι αρχάριος σε αυτά… ) λοιπόν έβαλα την προηγούμενη (μιας και την είχα κάνει χθες το μεσημέρι… ΈχονταςΈχω το Redmi Note 3G πλέων όταν με καλούν στα άτομα που έχω βάλει κάποια φωτογραφία τους. ΔΕΝ μου την βγάζει πλέων…. Απλά βγάζει το όνομα τους και η φωτογραφία ΟΧΙ!!!! ΔΕΝ πείραξα καθόλου τις ρυθμίσεις παρά μόνο ευλαβικά την αναβάθμιση έκανα….
      Τι να κάνω;;;;;; ?( ?( :?: :shock:
      σος έχει συμβεί και σας;;;;;;; :?:
    • Αν πριν την αναβάθμιση, είχες κάνει συγχρονισμό με το MiCloud, το μόνο που χρειάζεται είναι να ξανακάνεις και θα "στρώσουν" τα πάντα...
      Εάν (κακώς!) δεν είχες κάνει, τότε βρες και κατέβασε την εφαρμογή "contact photo finder" (ή κάποια αντίστοιχη... κυκλοφορούν πολλές) και συγχρόνισε και πάλι τηις επαφές σου με τις αντίστοιχες φωτογραφίες. Επίσης, αν δεν το έχεις κάνει ήδη, πρόσθεσε το +30 μπροστά απο όλες τις ελληνικές σου επαφές (είτε σταθερά, είτε κινητά) με την εφαρμογή "number fixer" που βρίσκεται μέσα στη συσκευή σου.
    • Ο/H caeser έγραψε:

      Αν πριν την αναβάθμιση, είχες κάνει συγχρονισμό με το MiCloud, το μόνο που χρειάζεται είναι να ξανακάνεις και θα "στρώσουν" τα πάντα...
      Εάν (κακώς!) δεν είχες κάνει, τότε βρες και κατέβασε την εφαρμογή "contact photo finder" (ή κάποια αντίστοιχη... κυκλοφορούν πολλές) και συγχρόνισε και πάλι τηις επαφές σου με τις αντίστοιχες φωτογραφίες. Επίσης, αν δεν το έχεις κάνει ήδη, πρόσθεσε το +30 μπροστά απο όλες τις ελληνικές σου επαφές (είτε σταθερά, είτε κινητά) με την εφαρμογή "number fixer" που βρίσκεται μέσα στη συσκευή σου.
      ΟΧΙ φίλε ΔΕΝ είχα κάνει συγχρονισμό μέσω συγχρονισμό με το MiCloud, γιατί όταν πήγα να κάνω…. Μπερδεύτηκα και δεν ήξερα τι να πατήσω ….(πλήκτρα) και το παράτησα, αλλά υπήρχαν Φώτο στις επαφές μου….
      Τώρα αυτό την εφαρμογή μέσω από το play store θα την κατεβάσω;;;; βρίσκω μόνο την « contact photo» χωρίς το «finder» είναι το ίδιο;;;;; ?( ?(
      Υπάρχει μήπως κάπου οδηγίες για το MiCloud,::::: :?:
      Είμαι αρχάριος και φοβάμαι μήπως κάνω κάτι «κακό» και μετά το τρέχω σε τεχνικούς κλπ…. :S :huh:
      το +30 στους αριθμους μου (στους περισοτερους) υπαρχει, αλλά ουτε στο +30, ουτε και στο απλό νουμερο δεν βγαζει φωτο!!!!
    • Διαφήμιση