Διαφήμιση

Εγκατάσταση messenger facebook

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Εγκατάσταση messenger facebook

      Παιδιά μιάς και δεν μπόρεσα να βρω κάποιο σχετικό άρθρο το γράφω εδώ μέχρι να βρεθεί η λύση.
      Οι περισσότεροι από εσάς θα γνωρίζετε το πρόβλημα και αναφέρομαι στα εικονίδια ατόμων συνομιλιών. Αφου έρχεται ειδοποίηση στην μπάρα ότι έχω μνμ οταν παταω για να ανοίξει η συνομιλία δεν ανοίγει καί απλά χάνεται.
      Είμαι σίγουρος ότι υπάρχει κάποια ρύθμιση αλλά δεν την βρίσκω.
      Θα με κατατοπισει κάποιος γνώστης;

      Στάλθηκε από το Mi-4c μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Για ρίξε μια ματιά στις ειδοποιήσεις του Messenger, στην διαδρομή Γραμμή Κατάστασης-->Διαχείριση ειδοποιήσεων-->Messenger-->Αναδυόμενες ειδοποιήσεις (κλείσε αυτό το διακόπτη).
      Για δοκιμασέ το...
    • Δεν άλλαξε κάτι με αυτό που λες. Έπρεπε να πάω στις εφαρμογές και από εκεί να επιλεξω να τικαρω τίς δύο τελευταίες επιλογές. Επειδή έχουμε δύο ίδια κρεβάτια τηλέφωνα στην οικογένεια ή επιλογή που εγραψες τι ανοιχτή και δουλεύει.
      Ίσως να είναι θέμα ρομ τελικά γιατί έχουμε διαφορετικές.
      Σε ευχαριστώ πάντως

      Στάλθηκε από το Mi-4c μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Δώσε permissions απο το κέντρο ασφαλείας..υποψιάζομαι ότι αυτό φταίει..
      Πάς "Κέντρο ασφαλείας -> Δικαιώματα -> Δικαιώματα -> Messenger" και δες αν είναι ενεργοποιημένο το δικαιωμα για τα αναδυόμενα παράθυρα κατω κατω