Διαφήμιση

[GTV-6.3.17] Ενημέρωση για την νέα Version.

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Δουλεύει καλύτερα το δακτυλικό αλλά πάλι στις ρυθμίσεις μόλις πας να μπεις σε υπάρχον για αφαίρεση πάλι μπλοκάρει. Και στα αγγλικά επίσης.

      Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Σε μένα δε μπλοκάρει, μόλις διέγραψα και τα δύο δακτυλικα αποτύπωματα(στα Ελληνικά)!

      Xiaomi Redmi note 3
    • Αν αναμονή να κατέβει η νέα ρομ 6.3.24 οι παρατηρήσεις μου για την 6.3.17 στο Redmi Note 2 TDD

      1. Υψηλότερη κατανάλωση μνήμης...δεν έχω πέσει κάτω από το 60%
      2. Από-συγχρονισμός του bluetooth, έχανε την σύνδεση και συνήθως ήθελε απενεργοποίηση για να συνδεθεί και πάλι
      3. Αν απενεργοποιούσες το bluetooth από την συσκευή, ήθελε πάνω από 30 δεύτερα μέχρι να γίνει πάλι διαθέσιμο για ενεργοποίηση.
      4. Έκλεινε τις εφαρμογές που είχα κλειδωμένες να δουλεύουν συνέχεια.
      5. Μία-δύο φορές, νύχτα, πρέπει να έκανε επανεκκίνηση από μόνο του, πιθανόν μετά από update εφαρμογών, τις οποίες έβρισκα εκτός των φακέλων που τις είχα μεταφέρει.
      6. Χρησιμοποιώ ακουστικά για να ακούω μουσική στο μετρό, όταν τα συνδέω επιλέγω "ακουστικά" αλλά στις ειδοποιήσεις έχει εμφανιστεί το εικονίδιο του Mi Key και δεν λέει να φύγει.
      7. Όταν ακούω μουσική στο μετρό, υπάρχουν στιγμές που ο ήχος σαν να χάνεται...ακολουθώντας την απώλεια του σήματος μέσα στις σήραγγες. (έτσι το μεταφράζω τουλάχιστον)
      8. Η μπαταρία έχει μια μέτρια διαχείριση, μέγιστη οθόνη 4 ώρες και 22 λεπτά σύμφωνα με το GSam. Όταν ανοίγεις εφαρμογές όμως η απώλεια της μπαταρίας μοιάζει σχετικά απότομη.
      9. Μου έτυχε αρκετές φορές όταν το σύνδεσα σε USB, να μην φεύγει το εικονίδιο της σύνδεσης από της ειδοποιήσεις. Επίσης μετά από την αποσύνδεση του USB δεν μπορούσε να συνδεθεί με "δεδομένα" παρ' όλο που ήταν ενεργοποιημένα αν δεν έφευγε το εικονίδιο του USB.


      Αυτά και ευχαριστούμε :)
    • Διαφήμιση