Διαφήμιση

Μόλις to παρέλαβα

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H mourignio έγραψε:

      καλησπέρα και πάλι στη παρέα,

      για να μην ανοίγω νέο θέμα και μιας ψάχνω για tablet αυτή τη περίοδο, θα το συστήνατε για αγορά? αναφέρομαι στο 2/16 με android, διότι διαβάζω για διάφορα προβληματάκια (τα οποία λύνονται τα περισσότερα με update του firmware).
      Αν το θέλεις για παιχνιδομηχανή, μάλλον κοίτα αλλού. Για οτιδήποτε άλλο πχ surfing, reading, business κατά τη γνώμη μου είναι άψογο και με φανταστική ποιότητα
    • Ο/H billphone έγραψε:

      Ο/H mourignio έγραψε:

      καλησπέρα και πάλι στη παρέα,

      για να μην ανοίγω νέο θέμα και μιας ψάχνω για tablet αυτή τη περίοδο, θα το συστήνατε για αγορά? αναφέρομαι στο 2/16 με android, διότι διαβάζω για διάφορα προβληματάκια (τα οποία λύνονται τα περισσότερα με update του firmware).
      Αν το θέλεις για παιχνιδομηχανή, μάλλον κοίτα αλλού. Για οτιδήποτε άλλο πχ surfing, reading, business κατά τη γνώμη μου είναι άψογο και με φανταστική ποιότητα
      μπα... απο παιχνίδια καθόλου... κυρίως surfing/browsing, διαβασμα. Η οθόνη είναι ερωτεύσιμη απλά φοβάμαι τη μη επεκτάσιμη μνήμη και εαν επαρκούν τα 2gb ram..
      Ευχαριστώ για την άποψη σου!
    • Ο/H mourignio έγραψε:

      Ο/H billphone έγραψε:

      Ο/H mourignio έγραψε:

      καλησπέρα και πάλι στη παρέα,

      για να μην ανοίγω νέο θέμα και μιας ψάχνω για tablet αυτή τη περίοδο, θα το συστήνατε για αγορά? αναφέρομαι στο 2/16 με android, διότι διαβάζω για διάφορα προβληματάκια (τα οποία λύνονται τα περισσότερα με update του firmware).
      Αν το θέλεις για παιχνιδομηχανή, μάλλον κοίτα αλλού. Για οτιδήποτε άλλο πχ surfing, reading, business κατά τη γνώμη μου είναι άψογο και με φανταστική ποιότητα
      μπα... απο παιχνίδια καθόλου... κυρίως surfing/browsing, διαβασμα. Η οθόνη είναι ερωτεύσιμη απλά φοβάμαι τη μη επεκτάσιμη μνήμη και εαν επαρκούν τα 2gb ram..Ευχαριστώ για την άποψη σου!
      Κοίτα, όσον αφορά τη μνήμη δεν θα έχεις πρόβλημα. Πετάει το ταμπλετάκι. Όσον αφορά τον εσωτερικό χώρο μπορείς να χρησιμοποιήσεις κάποιο στικάκι για να μεταφέρεις αρχεία μέσω USB, ή να το ξεφορτώνεις στον υπολογιστή όταν χρειάζεται
    • Διαφήμιση