Διαφήμιση

εικονίδια messenger

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • εικονίδια messenger

      Γειά σας και από εμένα, σήμερα έκανα με επιτυχεία την καθαρή εγκατάσταση της ελληνικής rom (και ευχαριστώ τα άτομα που είχαν τον οδηγό :thumbsup: ) και κατέβασα και κάποιες εφαρμογές που ήθελα..μία από αυτές είναι και το messenger στο οποίο όταν μου στέλνουν μήνυμα δεν μου εμφανίζει το στρόγγυλο εικονίδιο που βγάζει σηνύθως όταν μιλάς με κάποιον και με αναγκάζει να πάω στην εφαρμογή να την ανοίγω και να βλέπω ποιος μου έστειλε μήνυμα. Επίσης στη μπάρα εργασιών μου λέει π.χ οτι έχω 3συζητήσεις ενεργές αλλά αν πατήσω πάνω με πάει απλά στην αρχική οθόνη του κινητού δεν μου ανοίγει τα μηνύματα. Και κάτι τελευταίο όταν κατεβάζω τη μπάρα που έχει τις ρυθμίσεις (wifi, δεδομένα κλπ) έχει μια γραμμή αναζήτησης από πάνω γίνεται με κάποιον τρόπο να την βγάλω από εκεί? :P
    • Γεια σου φίλη μου και καλως ήρθες στην κοινότητα μας !!

      1. Για αρχή να σου πω ότι εχεις δηλώσει ότι εχεις το Xiaomi redmi note 2, ΟΜΩΣ το θέμα που ανοιξες το άνοιξες στην συσκευή xiaomi redmi 3 (ido) ... τελικά ποιο κινητό έχεις;;;
      2. το πρόβλημα αυτό με το messenger που αναφέρεις έχει απαντηθεί καμιά 1000 φορές μέσα στο φόρουμ. Αν γράψεις την λέξη ''messenger'' στην αναζήτηση θα σου βγάλει την λύση ειπωμένη με όλο το εύρος του ελληνικού λεξιλογίου.
      Redmi Note 8T (Willow)
      Official Global stable 11.0.7.0 (PCXEUXM)
    • Το redmi note 2 έχω sorry που άνοιξα θέμα σε λάθος κινητό :( . Βασικά το άνοιξα το θέμα γιατί έψαξα λίγο και δε βρήκα απάντηση για το εικονίδιο, μήπως θα ήταν εφικτό να μου στείλεις κάποιο λινκ στο οποίο να μπορέσω να βρω τη λύση? ?(
    • Διαφήμιση