Διαφήμιση

Ποια είναι η αναβάθμιση ;;;

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ποια είναι η αναβάθμιση ;;;

      Γεια σας!! Μετά από απουσία λόγο προβλημάτων υγείας αρκετών μηνών προσπαθώ να βρω την αναβάθμιση του κινητού μου και δεν μπορώ να την βρω

      Εγώ γνώριζα ότι έχω το Xiaomi Redmi Note 3G

      Στις μενού ´σχετικά με το τηλέφωνο» γράφει…… (δεν ξέρω αν είναι το ίδιο… )



      Συγκεκριμένα γράφει

      Μοντέλο HM NOTE 1W

      Έκδοση 4.4.2 KOT 49H

      ΕΚΔΟΣΗ android MIUI 7 by xiaomi miui gr GTY 5.11.12 Develop

      Ποια είναι η αναβάθμιση για το κινητό μου σας παρακαλώ πολύ;;; το ξέρω έχω μείνει αρκετά πίσω και τώρα που σε λίγες μέρες θα έρθει ο γιος μου να του πω να μου το αναβαθμίσει (εγώ δεν ξέρω).

      ΠΑΤΩ από κάτω την ενημέρωση του συστήματος και αυτό λέει ότι ΔΕΝ υπάρχουν διαθέσιμες ενημερώσεις…..

      Τι πρέπει να κάνω;;;;; δεν θα ήθελα να χάσω όλα τα προγράμματα που έχω βάλει μέσα και τις επαφές μου…..

      Φυσικά για ελληνικό μενού …… :|
    • ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ φίλε, μόλις έρθει ο γιος μου επειδή σπουδάζει θα τον βάλω κάτω να μου την περάσει…. (εγώ δυστυχώς δεν ξέρω….) αν όχι αυτή την εβδομάδα και έρθει την άλλη, ίσως σας «ξανά ενοχλήσω» για Μάθω την νέα αναβάθμιση αν τυχών έχει ανέβει…..
      Και πάλι ευχαριστώ…
    • Διαφήμιση
    • Φίλε μου έτσι για να ξέρεις η αναβάθμιση ανεβαίνει κάθε Παρασκευή βράδυ

      Αν θες να την περάσεις και μόνος σου καθόμαστε μαζί ένα Σαββάτο πρωί και σου λέω 2-3 κινήσεις που είναι, εντελώς απλές και το κάνεις και μόνος σου. Μη ψαρώνεις... είναι παιχνιδάκι

      Ότι θες όμως
    • Φίλε ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ! Αλλά είμαι από την Χαλκίδα, (δεν ξέρω εσύ από πού είσαι) και το θέμα της αναβαθμίσεως είναι για μένα βουνό αφού δεν μου την κάνει αυτόματα…… πάντως αν είναι μένεις Αθήνα …..μπορώ να κανονίσω να έρθω κάποια στιγμή…. Δεν ξέρω από αυτά, φοβάμαι μη κάνω βλακεία…. Ο γιος μου σπουδάζει και έρχεται αραιά και όταν έρχεται λέει το γνωστό « καλά άστο για αργότερα…. « και έτσι περιμένω μήνες……
    • Αν πλουσιέψεις και κατεβεις Κύπρο να σε βοηθήσω και να σε κεράσω και μπύρες... Αθήνα πρέπει να βρεις άλλον... Είμαι μακριά φίλε μου. Δυστυχώς. Αν θες επειδή λειπω και κάνεις υπομονή μέχρι την Τρίτη να το κάνουμε μαζί από chat. Υπόσχομαι
    • Διαφήμιση