Διαφήμιση

Γενική Συζήτηση για το Redmi Note 3 Pro

• RedMi Note 3 Pro

Ανακοίνωση :

Η νέα Version της MIUI ROM στα Ελληνικά (XTRV_7.2.16/17 MIUI V8) είναι έτοιμη για λήψη....
    • Θα μπορείτε να κατεβάσετε τα Zip για όλες τις Xiaomi συσκευές.
    • Πολλά Fix για την Ελληνική ΜΙUI V8
    • Μην ξεχνάτε ότι θα χρειαστούμε την βοήθειά σας στο Debug.....
    • Νέο

Ο/H some1 έγραψε:

καλησπερα παιδια μια ερωτηση. το κινητο το εχω απο το καλοκαιρι χαρη στη βοηθεια σας καταφερα περασα ελληνικα και δε το πεταξα στον τοιχο, απο τοτε εχω να ασχοληθω με το κινητο. θελω να βαλω μια πιο καινουρια εκδοση τι προτεινετε να βαλω και ποια θα ειναι διαδικασια καθως δεν ειναι η πρωτη φορα που βαζω ρομ.
      βαζω και μια φωτο με το τι εχει τωρα. χιλια ευχαριστω και παλι παιδια
      Ευχαριστω ΚΑΙ ΠΑΛΙ για τις απαντησεις παιδια, στο μειλ η μου ρθε η εκδοση XTRVbeta2-7.2.16 ενω στη σελιδα εδω πανω πανω βλεπω XTRV_7.2.16/17 ποια απο τις 2 να ακολουθησω; επισης πρεπει να κανω κατι αλλο η απλα κατεβαζω ρομ μπαινω twrp, κάνω wipe dalvick & cache και φλασαρω;
      με συγχωρειτε για την ασχετοσυνη μου.
      Εικόνες
      • Screenshot_2017-02-20-22-45-26-271_com.android.settings.png

160,79 kB, 1.080×1.920, προβλήθηκε 7 φορές
      Διαφήμιση
    • Νέο

Το link που έχει το mail σου σε βγάζει απευθειας να κατεβάσεις τη σωστή έκδοση (πληροφοριακά ειναι η XTRV_7.2.16)
      Αλλά προσοχή θα έχεις δουλειά να κάνεις γιατί έχεις παλιά dev και περνάς από Lollipop σε ΜΜ

Κοιτα και αυτόν τον οδηγό
      Ελληνικός οδηγός αναβάθμισης από Android 5.1.1 σε Marshmallow 6.0.0 για το Redmi Note 3 Pro (Kenzo)

και προσοχή να δεις αν έχεις ακόμα δικαίωμα για ξεκλέιδωμα του bootloader
      Κανε το τσεκ πριν αρχίσεις οτιδηποτε (και βέβαια παίρνεις backup πρωτα)