Διαφήμιση

Ό,τι να 'ναι (Off Topic)

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Βρε κάτσε εδώ... ότι θες να σε βοηθησουμε... Όλοι από κάπου ξεκινησαμε.. Εδώ είναι όλοι τους να το ξέρεις με καλή καρδιά...Αφήστε τα εγωιστικά κ προχωράμε παρακατω
    • Xiaomi Redmi note 4X

      ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΑΤΟΜΑ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤ/ΣΤΗ χαλανε τα Site.Φωτισε μας με τις γνωσεις σου εμας τα αμυαλα ατομα.Για σενα οποιος δεν ξερει να δουλευει τα xiaomi πρεπει να ειναι καθηστερημενος τουλαχιστον.Εγω την καω οι αλλοι πως θα σε αντεξουν με τετοια επαρση που εχεις να δουμε.Φιλε Μακη1024 μηπως τα εχεις τα πτυχια και μας κανεις πλακα?Οσο για τον JohnnyCach δεν εγραψα κατι ασχημο η υποτ/κο ισως αυτα που ειπα να τα πηρε λαθος στο φιναλε δεν μου εκανε και τιποτα.ΤΟ ΘΕΜΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΝΤΤΕΑΚΙ του Makis1024(Α ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ καθαρισε και τα τζαμια οταν το φουλαρεις)Αυτο ειναι φιλε μου JohnnyCas Τατιανα κατασταση.Επρεπε να βαλει βλεπεις το βιντεο για να γελασουν μερικα μελοι.ΥΓ Με εσενα παντως Johnny δεν εχω κανενα προβλημα ουτε μου εκανες τιποτα και ανα σεπειραξαν αυτα που εγραψα σου ζητω συγνωμη..
    • Όταν μιλάς για έπαρση και Παν/γνώστη για ποιόν μιλάς καθηγητά γυμνασίου; Ζούμε σε μια χώρα όπου ο ντελιβεράς του σουβλατζίδικου έχει τέσσερα μεταπτυχιακά.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H iJohnnyCash έγραψε:

      @makis1024 & @demakhs

      Είτε αναφέρεστε σε εμένα είτε στον @kalampouri είναι απαράδεκτο να προσβάλλετε δημόσια μέλη. Αν δεν έχετε με τίποτα άλλο να ασχοληθείτε και να γελάσετε, χρησιμοποιείστε τουλάχιστον προσωπικά μηνύματα. Ειδικά αν αναφέρεστε σε εμένα, είστε και αμόρφωτοι.

      Ελπίζω οι moderators να πράξουν τα απαραίτητα, αλλιώς δεν έχω θέση εδώ μέσα.

      Φιλικά

      Ο/H iJohnnyCash έγραψε:

      Το πρόβλημα μου είναι ότι δεν γουστάρω σε τεχνολογικό φόρουμ να "βλέπω" την κολτούρα της Ανίτας και της Τατιάνας.
      Κάποιοι γράφουν καλύτερα, κάποιοι δεν γράφουν καθόλου καλά. Άλλοι βοηθάνε, άλλοι καθόλου.
      Κάποιοι θα φύγουν και κάποιοι θα μείνουν. Δεν χρειάζεται να το κάνουμε χαζοshow.

      Ο/H iJohnnyCash έγραψε:

      Το μόνο που σχολίασα είναι ότι δεν αξίζει να ξεκατινιαζόμαστε μεταξύ μας.
      Χίλιες φορές να κάνουμε 500 ρεπορτ στους moderators, παρά να γαμάμε την κοινότητα δημόσια.
      Δε χρειάζεται να γράψω κάτι εγώ, τα γραψες, τα επεξήγησες, τα επιβεβαίωσες κ τα απάντησες όλα μόνος σου... :thumbsup:

      Βασικά έχασες τη μπάλα, παρόλο που κανένας δεν αναφερόταν σε σένα κ μετά όποιον πάρει ο χάρος, προλαβες ομως στο μεταξύ να με αποκαλέσεις κ αμόρφωτο... σε περιπτωση που δεν το καταλαβες, απλά αυτοακυρώθηκες..

      Υ.Γ. 1: Εγώ τους μοντεράτορες δεν τους φωνάζω...έχω μάθει τις διάφορες μου τις λύνω μόνος μου... :pump:

      Υ.Γ. 2: κε καθηγητά, έπρεπε να το χατε διευκρινίσει νωρίτερα ότι δακτυλογραφείτε στα σκοτεινά, θα είχαν αποφευχθεί όλες αυτές οι παρεξηγήσεις!! :grumble:
      (το μήνυμα σας με τις παραθέσεις, το σβήσατε ή είναι απλώς η ιδέα μου??)
      Είναι επικίνδυνο να έχεις δίκιο, όταν η εξουσία έχει άδικο!!

    • Μα ο πρώτος με απεκάλεσε αμόρφωτο κε πρόεδρε και ο κος καθηγητής δακτυλογραφεί στο σκοτάδι...τι κατάσταση είναι αυτή?? ?( ?(
      Είναι επικίνδυνο να έχεις δίκιο, όταν η εξουσία έχει άδικο!!

    • Xiaomi redmidi note 4χ

      Οτι εγραψα ηταν για τον Μαkis1024 και για ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ και αυτο γιατι μου μοστραρε το βιντεακι ετσι για μαγκια.ΔΕΝ εχω ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟΤ ΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΚΙΑ ΓΙΑ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.Τωρα αν σε πηραν και σενα τα σκαγια σου ζητω συγνωμη
    • @kalampouri Τα μηνύματα έχουν μεταφερθεί εδώ. Δεν υπάρχει λόγος να ξεκινούν άλλα θέματα σχετικά, στο φόρουμ.

      Αυτό που θέλω γενικά να θυμίσω είναι πως ο γραπτός λόγος εύκολα μπορεί να παρερμηνευτεί, όπως επίσης και το χιούμορ.
      Ευχαριστώ :)
    • Διαφήμιση
    • Και εγώ από τη μεριά μου, θα κάνω έκκληση να είμαστε (όλοι, δεν θα το πάω ονομαστικά) περισσότερο συγκρατημένοι στις εκφράσεις μας. Γράφτηκαν πράγματα που δεν ταιριάζουν ούτε στο ύφος αλλά ούτε και στο στόχο που έχει εδώ το forum (καλά για το συγκεκριμένο thread που γράφτηκαν δεν το συζητώ καν).
    • RE: Xiaomi redmidi note 4χ

      Ο/H kalampouri έγραψε:

      Οτι εγραψα ηταν για τον Μαkis1024 και για ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ και αυτο γιατι μου μοστραρε το βιντεακι ετσι για μαγκια.ΔΕΝ εχω ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟΤ ΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΚΙΑ ΓΙΑ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.Τωρα αν σε πηραν και σενα τα σκαγια σου ζητω συγνωμη

      Αυτό έγινε για τον απλούστατο λόγο διότι από τα γραφόμενα σου έβγαζα ακριβώς το ίδιο νόημα με αυτό που βγάζω από τα λεγόμενα του Θωμά Μάτσιου. Δεν είναι κάτι το προσωπικό, ούτε υπονοώ τίποτα για το πνευματικό σου επίπεδο απλά στο συγκεκριμένο πόστ δεν έβγαλα κανένα νόημα.
      Μιλάς για παντογνώστη και για έπαρση , που ακριβώς την είδες ; Και τι μου πλασάρεις το πτυχίο και την ηλικία σου ; θέλεις να μετρήσουμε πτυχία και ηλικίες; Ούτε εικοσιπέντε χρονών είμαι ούτε χωρίς πτυχίο είμαι.
      Εάν εσύ βγάζεις νόημα στο ποστ σου εγώ πάω πάσο και σου ζητάω ταπεινά συγγνώμη.
    • Φιλε μου δεν εκανα επαρση ουτε μοστρα πτυχια εξαλλου ολοι στο ιδιο καζανι βραζουμε πανω κατω.Το οτι γραφω στα τυφλα ςιναι γιατι βαριεμαι να ανοιξω το φως αυτο ειναι ολο.Αλλα το βιντεο μπορουσε να αποφευχθει με προσβαλε τι αλλο να σου πω.Εγω μπηκα στη σελιδα να μαθω δεν πιστευω οτι ειδικα στα Xiaomi μπορω να βοηθησω καποιον.Στη σελιδα ειμαι μαθητης αλλα οχι ΠΕΡΙΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΑ για αυτα που γραφω.Και το γραφω για τελευταια φορα αν καποιος απο ολους τους αλλους το ειδε στραβα ζηταω ΣΥΓΝΩΜΗ.
    • Διαφήμιση
    • Σόρρυ που σε πρόσβαλα απλά να σου πω , σε ερώτηση εάν ξέρω θα απαντήσω όσο μπορώ και το έχω αποδείξει αυτό τα τελευταία δύο χρόνια εντοντότατης παρουσίας στο φόρουμ.
      Σε κλάψα όμως δεν μπορώ, ρώτα στο κατάλληλο νήμα την ερώτηση σου οποιαδήποτε και εάν είναι και θα απαντηθεί ,εάν είμαι μέσα και μπορώ θα σου απαντήσω παράλληλα άλλοι εικοσιπέντε θα σπεύσουν να σου απαντήσουν.
      Δεν είναι τίποτα ακατόρθωτο , όταν εξοικειωθείς με τις έννοιες θα σου φανεί παιχνιδάκι.