Διαφήμιση

Παρουσίαση του Smart watch Oukitel A28

    • Review

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Αν δεις για το Α28 γράφω ότι αν το χρησιμοποιείς μόνο σαν ρολόι, καθόλου BT, η μπαταρία κρατάει 3.5 ημέρες. Εάν το χρησιμοποιήσεις όμως σαν smart watch, 1.5 ημέρα φτάνει η μπαταρία του, γιατί επικοινωνεί συνέχεια με το κινητό μέσω BT.
    • Εκείνα που αναφέρονται ότι παίρνουνε SIM , είναι αυτόνομα , έτσι δεν είναι , δεν έχουν καμία σχέση με χρήση του κινητού , δεν είναι ανάγκη
      να το κουβαλάς το κινητό μαζύ σου . Με απλά λόγια είναι ένα κινητό από μόνο του . Σωστά ?
    • Ο/H geobas έγραψε:

      Εκείνα που αναφέρονται ότι παίρνουνε SIM , είναι αυτόνομα , έτσι δεν είναι , δεν έχουν καμία σχέση με χρήση του κινητού , δεν είναι ανάγκη
      να το κουβαλάς το κινητό μαζύ σου . Με απλά λόγια είναι ένα κινητό από μόνο του . Σωστά ?
      Ναι. Απλώς λογικά και λόγω μπαταρίας, θα θέλουν φόρτιση κάθε μέρα.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H maddoctor έγραψε:

      Ο/H geobas έγραψε:

      Εκείνα που αναφέρονται ότι παίρνουνε SIM , είναι αυτόνομα , έτσι δεν είναι , δεν έχουν καμία σχέση με χρήση του κινητού , δεν είναι ανάγκη
      να το κουβαλάς το κινητό μαζύ σου . Με απλά λόγια είναι ένα κινητό από μόνο του . Σωστά ?
      Ναι. Απλώς λογικά και λόγω μπαταρίας, θα θέλουν φόρτιση κάθε μέρα.
      Μικρό το πρόβλημα αν αναλογισθεί κανείς ότι κάποιοι εδώ στο φόρουμ λένε ότι φορτίζουν το κινητό τους κάθε 6 ώρες :D
      Ευχαριστώ γιά τις διευκρινίσεις
    • Nαι αλλά θα έχεις μια κεραία συνεχώς κολλημένη στο χέρι σου!?!?! (αν το χρησιμοποιείς με τη σιμ)
    • Ο/H kostakislarisa έγραψε:

      Nαι αλλά θα έχεις μια κεραία συνεχώς κολλημένη στο χέρι σου!?!?! (αν το χρησιμοποιείς με τη σιμ)
      Ναί είναι κι' αυτό . Φαντάζομαι μιλάς γιά SARa και MARa . Σάμπως το ΒΤ δεν έχεις ακτινοβολία . Ρε δεν γλυτώνουμε με τίποτα
      Τώρα που το βλέπω μετά από λίγες ώρες έχει την πλάκα του , και στο κάτω-κάτω δεν είναι και μεγάλη δουλειά να έχεις το κινητό στη τσέπη .
    • Ο/H maddoctor έγραψε:

      Ο/H geobas έγραψε:

      Εκείνα που αναφέρονται ότι παίρνουνε SIM , είναι αυτόνομα , έτσι δεν είναι , δεν έχουν καμία σχέση με χρήση του κινητού , δεν είναι ανάγκη
      να το κουβαλάς το κινητό μαζύ σου . Με απλά λόγια είναι ένα κινητό από μόνο του . Σωστά ?
      Ναι. Απλώς λογικά και λόγω μπαταρίας, θα θέλουν φόρτιση κάθε μέρα.
      Πληροφοριακά ... Η ασχετοσύνη για Smart watches σε όλο της το μεγαλείο ........
      Το γκατζετάκι των 22.90 ευρώ τελικά έχει και sim και sd card . Όσο το σκαλίζω τόσο πιο τέλειο μου φαίνεται . Πριν από λίγο το δοκίμασα χωρίς τη χρήση
      κινητού και έκανα μια κλήση οδηγώντας . Άνετα σε ακούνε και ακούς άψογα χωρίς να βγάλεις τα χέρια απ' το τιμόνι .
      Όσο για τα Sar , καλύτερα στο χέρι , παρά στο κεφάλι .
    • Διαφήμιση
    • Καλησπέρα παιδιά. Ενδιαφέρομαι εδώ και καιρό και χαζοκοιτάω που κ που να πάρω ένα ρολογάκι. Είδα αυτό το Α29 και μου κανε "κλικ". Η απορία μου είναι άλλη, γενικότερη ίσως είμαι και off topic αλλά πάνω σ αυτό ήθελα να ρωτήσω αν γίνονται κανονικά αγορές (υποθέτω πως ναι) μέσω paypal κλπ καθώς μου χαν πει ότι λόγω capital controls κλπ έχουν παγώσει και από ebay και από αλλού, ώστε να προχωρήσω και εγώ με την αγορά του. Επίσης επειδη και εγώ δεν το ¨κατέχω¨ με τα smartwatches και θα είναι η "αρχή" μου, κυρίως άμα θέλω πχ ανεξαρτήτως κινητού να δείχνει μόνο ώρα χωρίς συνδεσιμότητες και σιμ κλπ υποθέτω πως γίνεται έτσι; και με αφθονία μπαταρίας.

      Ο/H kostakislarisa έγραψε:

      Μολις πήρα το Α29.
      Φίλε θα μπορούσες να μου πείς από ποια σελίδα το πήρες, αν έχεις ξαναψωνισει από εκεί και αν ξέρεις για αξιοπιστία κλπ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
    • Ο/H drRodiL έγραψε:

      Καλησπέρα παιδιά. Ενδιαφέρομαι εδώ και καιρό και χαζοκοιτάω που κ που να πάρω ένα ρολογάκι. Είδα αυτό το Α29 και μου κανε "κλικ". Η απορία μου είναι άλλη, γενικότερη ίσως είμαι και off topic αλλά πάνω σ αυτό ήθελα να ρωτήσω αν γίνονται κανονικά αγορές (υποθέτω πως ναι) μέσω paypal κλπ καθώς μου χαν πει ότι λόγω capital controls κλπ έχουν παγώσει και από ebay και από αλλού, ώστε να προχωρήσω και εγώ με την αγορά του. Επίσης επειδη και εγώ δεν το ¨κατέχω¨ με τα smartwatches και θα είναι η "αρχή" μου, κυρίως άμα θέλω πχ ανεξαρτήτως κινητού να δείχνει μόνο ώρα χωρίς συνδεσιμότητες και σιμ κλπ υποθέτω πως γίνεται έτσι; και με αφθονία μπαταρίας.

      Ο/H kostakislarisa έγραψε:

      Μολις πήρα το Α29.
      Φίλε θα μπορούσες να μου πείς από ποια σελίδα το πήρες, αν έχεις ξαναψωνισει από εκεί και αν ξέρεις για αξιοπιστία κλπ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
      Όπως γράφω, εσύ αποφασίζεις τι κάνεις με το ρολόι, οπότε ναι μπορείς να το έχεις μόνο να βλέπεις την ώρα ( και θα κρατάει περισσότερο η μπαταρία). Για αγορές υπάρχουν άρθρα μέσα στο φόρουμ ή μπορείς να δεις και εδώ που είναι μαζεμμένα. Εγώ με τον 5ο τρόπο αγόρασα πριν μερικές ημέρες μία mitu βάση από ebay. Για μαγαζιά μπορείς να δεις σχόλια στο αντίστοιχο νήμα στο φόρουμ
    • Ο/H maddoctor έγραψε:

      Ο/H drRodiL έγραψε:

      Καλησπέρα παιδιά. Ενδιαφέρομαι εδώ και καιρό και χαζοκοιτάω που κ που να πάρω ένα ρολογάκι. Είδα αυτό το Α29 και μου κανε "κλικ". Η απορία μου είναι άλλη, γενικότερη ίσως είμαι και off topic αλλά πάνω σ αυτό ήθελα να ρωτήσω αν γίνονται κανονικά αγορές (υποθέτω πως ναι) μέσω paypal κλπ καθώς μου χαν πει ότι λόγω capital controls κλπ έχουν παγώσει και από ebay και από αλλού, ώστε να προχωρήσω και εγώ με την αγορά του. Επίσης επειδη και εγώ δεν το ¨κατέχω¨ με τα smartwatches και θα είναι η "αρχή" μου, κυρίως άμα θέλω πχ ανεξαρτήτως κινητού να δείχνει μόνο ώρα χωρίς συνδεσιμότητες και σιμ κλπ υποθέτω πως γίνεται έτσι; και με αφθονία μπαταρίας.

      Ο/H kostakislarisa έγραψε:

      Μολις πήρα το Α29.
      Φίλε θα μπορούσες να μου πείς από ποια σελίδα το πήρες, αν έχεις ξαναψωνισει από εκεί και αν ξέρεις για αξιοπιστία κλπ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
      Όπως γράφω, εσύ αποφασίζεις τι κάνεις με το ρολόι, οπότε ναι μπορείς να το έχεις μόνο να βλέπεις την ώρα ( και θα κρατάει περισσότερο η μπαταρία). Για αγορές υπάρχουν άρθρα μέσα στο φόρουμ ή μπορείς να δεις και εδώ που είναι μαζεμμένα. Εγώ με τον 5ο τρόπο αγόρασα πριν μερικές ημέρες μία mitu βάση από ebay. Για μαγαζιά μπορείς να δεις σχόλια στο αντίστοιχο νήμα στο φόρουμ
      Εγώ απλά τα ζητάω από τον εαυτό μου με request και τα φορτώνω στο paypal balance.

      Ο/H drRodiL έγραψε:

      Καλησπέρα παιδιά. Ενδιαφέρομαι εδώ και καιρό και χαζοκοιτάω που κ που να πάρω ένα ρολογάκι. Είδα αυτό το Α29 και μου κανε "κλικ". Η απορία μου είναι άλλη, γενικότερη ίσως είμαι και off topic αλλά πάνω σ αυτό ήθελα να ρωτήσω αν γίνονται κανονικά αγορές (υποθέτω πως ναι) μέσω paypal κλπ καθώς μου χαν πει ότι λόγω capital controls κλπ έχουν παγώσει και από ebay και από αλλού, ώστε να προχωρήσω και εγώ με την αγορά του. Επίσης επειδη και εγώ δεν το ¨κατέχω¨ με τα smartwatches και θα είναι η "αρχή" μου, κυρίως άμα θέλω πχ ανεξαρτήτως κινητού να δείχνει μόνο ώρα χωρίς συνδεσιμότητες και σιμ κλπ υποθέτω πως γίνεται έτσι; και με αφθονία μπαταρίας.

      Ο/H kostakislarisa έγραψε:

      Μολις πήρα το Α29.
      Φίλε θα μπορούσες να μου πείς από ποια σελίδα το πήρες, αν έχεις ξαναψωνισει από εκεί και αν ξέρεις για αξιοπιστία κλπ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
      Το πήρα από εδώ . Πρώτη φορά ψωνίζω από το συγκεκριμένο αλλά δεν έχω ακούσει κάτι άσχημο οπότε θεωρώ πως είναι αξιόπιστο.
    • Διαφήμιση
    • Μου έστειλαν mail από everbuying ότι δεν έχουν απόθεμα και ακυρώθηκε η παραγγελία. Μήπως το πήρε το μάτι σας αλλού σε προσφορά;