Διαφήμιση
Διαφήμιση

Γενική κουβέντα για το mi4c - lIbra

Ανακοίνωση :

Η νέα Version της MIUI ROM στα Ελληνικά (XTRV_7.2.16/17 MIUI V8) είναι έτοιμη για λήψη....
    • Θα μπορείτε να κατεβάσετε τα Zip για όλες τις Xiaomi συσκευές.
    • Πολλά Fix για την Ελληνική ΜΙUI V8
    • Μην ξεχνάτε ότι θα χρειαστούμε την βοήθειά σας στο Debug.....
    • Νέο

@Nelias μακάρι να είναι έτσι, γιατί σκοπεύω να προχωρήσω στην αναβάθμιση και έτσι και δεν πάει καλά, θα σας μουρλάνω στις ερωτήσεις... :lol:
      Διαφήμιση
    • Νέο

εγω παιδιά πέρασα την τελευταία ρομ 7.2.16/17 μου φαίνεται ότι κρατάει ποιο πολύ η μπαταρία κ ανεβάζει ποιο λίγο θερμοκρασία σε σχέση με πριν ξεκλειδωσα και το μπουτλοαντερ οφισιαλ και δεν έχω κανένα πρόβλημα όλα δουλεύουν ρολόι (το μαι ουνλοκ κολλούσε στο 50% τους έστειλα ιμαιλ στο ευρωπαϊκό σέρβις όπως λέει ο οδηγός και την επόμενη μέρα μου έστειλαν μνμ να ξαναδοκιμάσω και ξεκλειδωσα με την μία και το περίεργο είναι ότι ξεκλειδωσα με την7.2.16/17 περασμένη)
    • Νέο

Τελικά πέρασα την XTRVbeta1_Stable_V8.1.3, μέχρι να λυθούν τα όποια θέματα στη Nugat και όλα καλά. Η μόνο μ@λ#$%α ήταν ότι έκανα μετά την εγκατασταση wipe και την internal storage αλλά είχα ξεχάσει να περάσω το nandroid backup στο pc, οπότε στήσιμο από την αρχή... X(
      Κάποια στιγμή το TWRP μου ζήτησε να φλασάρει το supersu, αλλά το απέρριψα. Πιστεύω ότι δεν χρειάζεται σε stable rom, σωστά?
    • Νέο

Πάντα κάνουμε απόρριψη από Twrp μας καταστρέφει την rom αν θυμάμαι καλά & play store αναβάθμιση. @nipapa
      Δυστυχισμένε μου λαέ καλέ και αγαπημένε. Πάντα ευκολόπιστε και πάντα προδομένε.
      Διονύσιος Σολωμός
      Διαφήμιση
    • Νέο

Δεν χρειάζεται. Το έχει μέσα η rom και άμα θες το κάνεις εγκατάσταση.

from my S7
      Redmi Note 3 Pro : XTVRbeta1 Stable V8.1.1
      Mi4c : XTVRbeta1 Stable V8.1.3
      Galasy S7 : ΞΕΝΕΡΑ nonMIUI rom