Διαφήμιση

Ερωτήσεις πριν την αγορά

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ερωτήσεις πριν την αγορά

      Καλησπέρα στο forum είμαι νέος χρήστης ... διαβάζω αρκετές ημέρες το forum αν και άσχετος με android και τηλέφωνα πραγματικά έχω ενθουσιαστεί με το κατατοπιστικό περιεχόμενο του forum σας...

      Θέλω να ρωτήσω σχετικά με το δίκτυο 4G
      είδα ότι το note3 υποστηρίζει 4G FDD-LTE: 1800/2100/2600MHz, TDD-LTE (B38/B39/B40/B41: 2555-2655MHz)
      θα έχουμε θέμα με εταιρίες στο μέλλον (και ειδικά με Vodafone) γιατί κάπου διάβασα ότι θα χρησιμοποιούν την 800 ? αν το λέω σωστά για επαρχία ?

      Έχω καταλήξει να το αγοράσω από vickmall θέλω να ρωτήσω αν αξίζει να αγοράσω κάτι από τα παρακάτω

      Service
      • Original Black Leather case +€9.49
      • Nillkin Tempered Glass +€8.54
      • MOFI Tempered glass +€5.69
      • Xiaomi Piston Colorful Edition Headset
      Επίσης αυτό είναι χωρίς τιμή τι εννοούν ?
      • Screen film+Silione case+Tempered Glass
      Και επίσης θα αναβαθμιστεί στο μέλλον σε android 6 και αν ναι πως θα γίνει αυτό ?
    • Ο/H spiralas έγραψε:



      • Original Black Leather case +€9.49
      • Nillkin Tempered Glass +€8.54
      • MOFI Tempered glass +€5.69
      • Xiaomi Piston Colorful Edition Headset

      Ισως μονο το nillkin tempered glass γιατι αυτα που δινουν σαν δωρο αφηνει παρα πολλες δαχτυλιες



      Ο/H spiralas έγραψε:

      Επίσης αυτό είναι χωρίς τιμή τι εννοούν ?
      • Screen film+Silione case+Tempered Glass

      Ειναι δωρο
    • Ο/H spiralas έγραψε:

      Καλησπέρα στο forum είμαι νέος χρήστης ... διαβάζω αρκετές ημέρες το forum αν και άσχετος με android και τηλέφωνα πραγματικά έχω ενθουσιαστεί με το κατατοπιστικό περιεχόμενο του forum σας...

      Θέλω να ρωτήσω σχετικά με το δίκτυο 4G
      είδα ότι το note3 υποστηρίζει 4G FDD-LTE: 1800/2100/2600MHz, TDD-LTE (B38/B39/B40/B41: 2555-2655MHz)
      θα έχουμε θέμα με εταιρίες στο μέλλον (και ειδικά με Vodafone) γιατί κάπου διάβασα ότι θα χρησιμοποιούν την 800 ? αν το λέω σωστά για επαρχία ?

      Έχω καταλήξει να το αγοράσω από vickmall θέλω να ρωτήσω αν αξίζει να αγοράσω κάτι από τα παρακάτω

      Service
      • Original Black Leather case +€9.49
      • Nillkin Tempered Glass +€8.54
      • MOFI Tempered glass +€5.69
      • Xiaomi Piston Colorful Edition Headset
      Επίσης αυτό είναι χωρίς τιμή τι εννοούν ?
      • Screen film+Silione case+Tempered Glass
      Και επίσης θα αναβαθμιστεί στο μέλλον σε android 6 και αν ναι πως θα γίνει αυτό ?
      Καλός ήρθες στην παρέα μας.

      Όλες οι συσκευές που δεν υποστηρίζουν την μπάντα των 800MHz θα έχουν πρόβλημα αν Vodafone και Wind πάνε προς χρήση της μπάντας των 800Mhz
      Στις υπόλοιπες μπάντες παίζει μια χαρά 4G :)


      Nillkin Tempered Glass +€8.54 αξίζει
      Xiaomi Piston Colorful Edition Headset είναι xiaomi :)
      Screen film+Silione case+Tempered Glass είναι δώρο

      Θήκες θα βρεις πολλές σε άλλα καταστήματα...αν δεν έχεις πρόβλημα να ψάξεις και να περιμένεις λίγο, το Silione case θα σε καλύψει μέχρι να παραλάβεις θήκη
    • Διαφήμιση
    • Καλησπέρα, θα ήθελα να κάνω κι εγώ μια ερώτηση προ αγοράς.

      Ενδιαφέρομαι για το Redmi 3 PRO από minideal ή vickmall.
      Διαβάζοντας τις συζητήσεις του φόρουμ κατάλαβα πως πρέπει να έρθει σε μας "του κουτιού", χωρίς καμία επέμβαση από τους κινέζους πωλητές. Οπότε, θα πρέπει να επιλέξω το Official ROM (Chinese & English) - σωστά;

      Θα μπορούσε κάποιος να μου εξηγήσει τι πρόβλημα θα μπορούσε να μας προκαλέσει μια multilingual rom;

      Ευχαριστώ!