Διαφήμιση

Xiaomi Redmi Note 3 Deep Review

    • Οδηγός
    • Review

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H diamantopoulosh έγραψε:

      Φημολογείται ότι το Xiaomi Redmi Note 3 θα κυκλοφορήσει και με snapdragon επεξεργαστή. Έχει ακούσει κάνεις τίποτα; Ισχύει κάτι τέτοιο;

      Xiaomi Redmi Note 3 spotted with Snapdragon 808 - Gizchina.com
      Εγω έχω διαβάσει μόνο αυτό Xiaomi to launch Redmi Note 3 Prime with six-core Snapdragon 650 processor - News - Xiaomi MIUI Official Forum αλλά δεν υπάρχει ανακοινώσει επίσημη ακόμα. :D
    • Έχω κι εγώ περιέργεια να μάθω σχετικά, γιατί κάθε μέρα κυκλοφορεί και μια καινούργια φήμη.
    • Το ίδιο πράγμα είχε γίνει και με το Redmi Note το πρώτο. Που πρώτα βγήκε το 3G και το 4G με μία sim και στη συνέχεια βγήκαν ακόμη 3 μοντέλα. Ελπίζω να μην γίνει κάτι τέτοιο και τώρα γιατί πολλοί που το πήραν πρώτοι θα χαλαστουν πολύ άσχημα.. Αντε να δούμε γιατί ενδιαφέρομαι να το πάρω αλλά περιμένω κι ολας γιατί όπως λέει το άρθρο, αν έχει Snapdragon το bootloader θα είναι ξεκλείδωτο...
    • Διαφήμιση
    • Όταν ξεκίνησα να ψάχνω συσκευή, φορούσαμε κοντομάνικα, Οκτώβριος ήταν.
      Με τους Κινέζους που μπλέξαμε, μέχρι να πάρω κάτι, πάλι κοντομάνικα θα φοράμε.... :)
    • Γεια σας παιδιά κ από εμένα... περίμενα σαν τρελός πότε θα μου έρθει το note 3, πολύ ωραίο δυναμικό και όλα καλά. Όμως, έχω 2 θεματάκια...

      1) στα sms στην πρώτη γραμμή, κόβει στην μέση όλα τα γράμματα. δηλαδή σκεφτείτε ένα κείμενο με 5 γραμμές από λέξεις και στην πρώτη γραμμή όλα τα γράμματα των λέξεων να φαίνονται από την μέση και κάτω, στις υπόλοιπες 4 κανονικά φαίνονται... δεν το έχω συναντήσει ξανά πουθενά.

      2)το δεύτερο θέμα μου είναι οτι κατεβάζω ένα τορεντ αλλά δεν μπορεί να το βάλει στην εφαρμογή. failed to add κλπ κλπ. πίστευα μήπως φταίει η εφαρμογή utorrnet, την εγκαθιστώ ξανά κ πάλι τα ίδια, αλλάζω βάζω άλλη εφαρμογή αλλά πάλι τα ίδια που σημαίνει οτι σίγουρα δεν φταίνε οι εφαρμογές...

      όποιος μπορεί να βοηθήσει θα το εκτιμούσα... να πω οτι είναι η δεύτερη συσκευή xiaomi που παίρνω...η πρώτη το redmi δεν είχα κανένα παράπονο μέχρι που το πήρε στα χέρια του ένας φίλος να μου κάνει κάτι αναβαθμίσεις κλπ κλπ κ μετα το κινητό έβγαλε διάφορα, π.χ. με τα τορεντ είχα το ίδιο θέμα, ενώ πρώτα κατέβαζα ταινιάκια κλπ μετα τπτ οτι μου βγάζει και το note 3....

      anyway, sorry για το κατεβατό...είναι κ πρώτο μηνυμα.... ευχαριστώ εκ των προτέρων πάντως. :)
    • Ο/H Angelos tsip έγραψε:

      Γεια σας παιδιά κ από εμένα... περίμενα σαν τρελός πότε θα μου έρθει το note 3, πολύ ωραίο δυναμικό και όλα καλά. Όμως, έχω 2 θεματάκια...

      1) στα sms στην πρώτη γραμμή, κόβει στην μέση όλα τα γράμματα. δηλαδή σκεφτείτε ένα κείμενο με 5 γραμμές από λέξεις και στην πρώτη γραμμή όλα τα γράμματα των λέξεων να φαίνονται από την μέση και κάτω, στις υπόλοιπες 4 κανονικά φαίνονται... δεν το έχω συναντήσει ξανά πουθενά.

      2)το δεύτερο θέμα μου είναι οτι κατεβάζω ένα τορεντ αλλά δεν μπορεί να το βάλει στην εφαρμογή. failed to add κλπ κλπ. πίστευα μήπως φταίει η εφαρμογή utorrnet, την εγκαθιστώ ξανά κ πάλι τα ίδια, αλλάζω βάζω άλλη εφαρμογή αλλά πάλι τα ίδια που σημαίνει οτι σίγουρα δεν φταίνε οι εφαρμογές...

      όποιος μπορεί να βοηθήσει θα το εκτιμούσα... να πω οτι είναι η δεύτερη συσκευή xiaomi που παίρνω...η πρώτη το redmi δεν είχα κανένα παράπονο μέχρι που το πήρε στα χέρια του ένας φίλος να μου κάνει κάτι αναβαθμίσεις κλπ κλπ κ μετα το κινητό έβγαλε διάφορα, π.χ. με τα τορεντ είχα το ίδιο θέμα, ενώ πρώτα κατέβαζα ταινιάκια κλπ μετα τπτ οτι μου βγάζει και το note 3....

      anyway, sorry για το κατεβατό...είναι κ πρώτο μηνυμα.... ευχαριστώ εκ των προτέρων πάντως. :)
      Γεια χαρά και σε σένα Άγγελε,μην αγχώνεσαι όλα φτιάχνουν...
      Αρχικά πες μας την έκδοση ρόμ που φοράει
      Όσον αφορά τα μνμ δεν έχω παρατηρήσει κάτι στο δικό μου,μόλις κατέβασα και την εφαρμογή τόρρεντ και όλα καλά!Σου ζητάει app permission ,δές αν έχεις ενεργοποιήσει την εγκατάσταση άγνωστων εφαρμογών (additional settings-privacy-unknown sources)
    • Ο/H Angelos tsip έγραψε:

      Γεια σας παιδιά κ από εμένα... περίμενα σαν τρελός πότε θα μου έρθει το note 3, πολύ ωραίο δυναμικό και όλα καλά. Όμως, έχω 2 θεματάκια...

      1) στα sms στην πρώτη γραμμή, κόβει στην μέση όλα τα γράμματα. δηλαδή σκεφτείτε ένα κείμενο με 5 γραμμές από λέξεις και στην πρώτη γραμμή όλα τα γράμματα των λέξεων να φαίνονται από την μέση και κάτω, στις υπόλοιπες 4 κανονικά φαίνονται... δεν το έχω συναντήσει ξανά πουθενά.
      To 1) είναι bug της rom του vickmall.
      Aν περάσεις official δεν υπάρχει το συγκεκριμένο bug.
    • Διαφήμιση
    • Είναι 4G? Θέλω να παραγγείλω μέσα στη βδομάδα το silver white.

      Στάλθηκε από το MI 4LTE μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Ο/H HeavenScent έγραψε:

      Είναι 4G? Θέλω να παραγγείλω μέσα στη βδομάδα το silver white.

      Στάλθηκε από το MI 4LTE μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Το Redmi Note 3 υποστηρίζει τις εξής μπάντες: GSM 900/1800/1900MHz, WCDMA 850/900/1900/2100MHz, TD-SCDMA 1880-1920/2010-2025MHz, FDD-LTE B1/B3/B7, TDD-LTE B38/B39/B40/B41, Support 2G & 3G & 4G LTE Network
    • Ωραία ευχαριστώ πολύ. Θα πω την γνώμη μου κ εγώ όταν με το καλό το παραλάβουμε.

      Στάλθηκε από το MI 4LTE μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Τελικά φίλε Sam το χρυσό χρώμα μετά από καιρό πώς σου φαίνεται; Είναι ένα χρώμα που το βαριέσαι εύκολα; Το μετανιωσες ή είσαι ευχαριστημένος; Δερμάτινη θήκη αξίζει να βάλεις; Τι χρώμα; Σκέφτομαι να το παραγγείλω και είμαι ανάμεσα στο Silver και Gold. Σε ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.!
    • Διαφήμιση
    • Ο/H diamantopoulosh έγραψε:

      Τελικά φίλε Sam το χρυσό χρώμα μετά από καιρό πώς σου φαίνεται; Είναι ένα χρώμα που το βαριέσαι εύκολα; Το μετανιωσες ή είσαι ευχαριστημένος; Δερμάτινη θήκη αξίζει να βάλεις; Τι χρώμα; Σκέφτομαι να το παραγγείλω και είμαι ανάμεσα στο Silver και Gold. Σε ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.!
      Φοβερό το χρωματάκι,εντυπωσιακό θα έλεγα!!! Εγω δεν το βαριέμαι, εσενα τωρα μπορεί να μην σου κανουν και να ξενερώσεις...θήκη μια απλή διάφανη περιμένω, δεν αξίζει να το ´κρύψεις με θήκες!!