Διαφήμιση

Αλλαγη φωτο ?

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Καλημερα σε ολους και χρονια πολλα ξανα .
      Εχτες τελικα πεταξα την παραπανω εκδοση που ειπα και εκανα απο τον updater τις MIUI κανονικα update , ολα περαστικανε οπως πρεπει , και τωρα εχω προφανος την ελληνικη version απο οτι λεει .
      Ακομα αδυνατω ομωςε να αλλαξω την lockscreen .
      Μου κανει το ιδιο , οπως ανεφερα στο πρωτο ποστ μου .
      Σκεφτηκα μπας και δεν ειναι τιποτα root , κατεβασα στο root cheker και στιν αρχη μου εβγαζε οτι δεν ειναι , αλλα το κινητο εχει μεσα ενα αρχειο που λεει ΚΕΝΤΡΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ , και απο εκει ειδα οτι επρεπε να δωσω root access στο root cheker , οποτε μολις το εκανα μου εβγαλε οτι το κινητο ειναι root .
      Παρολα αυτα ''με εχει κανει να χασω τον υπνο'' μου ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝΕ τα lockscreen .
    • Ούτε με το κουμπί που σου είπα?
    • Διαφήμιση
    • Θετική απάντηση

      Ο/H theodor77 έγραψε:

      Οχι τα ιδια .
      Δεν μπορω να καταλαβω τι παιζει .
      Καλημέρα . Εδώ είμαστε πάλι . Αντιλαμβάνομαι ότι φλασάρισες την Ελληνική Rom Developer χωρίς κανένα πρόβλημα (δεν νομίζω πως έχει σχέση ποιά Version).
      Επίσης να ξεκαθαρίσουμε ότι δοκίμασες αλλαγή φωτο στη lockscreen και με τους 2 τρόπους που σου είχα συστήσει χωρίς αποτέλεσμα ?( ?(
      Ας δοκιμάσουμε ένα άλλο τρόπο . Δεν πάμε από το Αλμπουμ , αλλά βρίσκουμε την φωτο μέω της εφαρμογής "Αρχεία" ή οποιονδήποτε Explorer χρησιμοποιείς .
      Ανοίγουμε την φωτο / Πατάμε την φωτο / Περισσότερα /΄Ανοιγμα σε άλλη εφαρμογή / Δείτε την εικόνα /Πατάμε την φωτο /Ορισμός ως ταπετσαρία /Εφαρμογή/....
      Οθόνη κλειδώματος

      Αν επιμένει να μην δουλεύει τι να πω . Ισως με ένα Wipe cache & Wipe Dalvik Cache , να φύγουν κάποια σκουπίδια που πιθανόν να δημιουργούν το πρόβλημα .
      Με το Wipe cache & Wipe Dalvik Cache όπως γνωρίζεις δεν χάνεις τίποτα , δεν αλλάζει τίποτα στο κινητό . Για οδηγίες δες ... ΕΔΩ

      ΥΓ ... Διόρθωσε στο προφίλ σου την συσκευή

      Αυτό το μήνυμα σημειώθηκε ως θετικό από τον/ην MIUI_ART ()
      Αιτία: Ολοκληρωμένη απάντηση.