Διαφήμιση

[GTV-5.12.17] H νέα έκδοση της Ελληνικής MIUI ROM. (τελευτ. ενημέρωση 20/12 17:00)

    • Ολοκληρώθηκε
    • ROM
    • Poll

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Καλησπέρα, Χρόνια Πολλά και Καλά Χριστούγεννα σε όλους.

      Όπως πάντα είμαι από τους ανυπόμονους, έτσι και σήμερα κατέβασα από Xiaomi.EU μόλις έγινε διαθέσιμη η Rom για το Mi4c, και μπορώ να πω ότι μέχρι στιγμής φαίνεται να συμπεριφέρεται άψογα (Θυμίζει σε σταθερότητα 5.12.10 !!)

      Λύθηκαν τα θέματα με τον καιρό και το Widget
      Λύθηκε το πρόβλημα με τα κινέζικα στο Deep Clean
      Επανήλθε το Daily Lock Screen

      Το μόνο θεματάκι που έχει σε εμένα τουλάχιστον είναι ότι στο πρόγραμμα του καιρού δεν εμφανίζονται οι ωριαίες προβλέψεις όταν έχω την Ελληνική γλώσσα

      Αναμένω την Ελληνική Developer μήπως και διορθωθεί αν και δεν είναι σημαντικό.

      Επίσης από πλευρά ταχύτητας (Antutu) και εκεί φαίνεται να βελτιώθηκε καθώς από το 65390 που ήταν την προηγούμενη εβδομάδα, έφτασε με την σημερινή 67664
    • Ο/H paulpap01 έγραψε:

      Καλησπέρα, Χρόνια Πολλά και Καλά Χριστούγεννα σε όλους.

      Όπως πάντα είμαι από τους ανυπόμονους, έτσι και σήμερα κατέβασα από Xiaomi.EU μόλις έγινε διαθέσιμη η Rom για το Mi4c, και μπορώ να πω ότι μέχρι στιγμής φαίνεται να συμπεριφέρεται άψογα (Θυμίζει σε σταθερότητα 5.12.10 !!)

      Λύθηκαν τα θέματα με τον καιρό και το Widget
      Λύθηκε το πρόβλημα με τα κινέζικα στο Deep Clean
      Επανήλθε το Daily Lock Screen

      Το μόνο θεματάκι που έχει σε εμένα τουλάχιστον είναι ότι στο πρόγραμμα του καιρού δεν εμφανίζονται οι ωριαίες προβλέψεις όταν έχω την Ελληνική γλώσσα

      Αναμένω την Ελληνική Developer μήπως και διορθωθεί αν και δεν είναι σημαντικό.

      Επίσης από πλευρά ταχύτητας (Antutu) και εκεί φαίνεται να βελτιώθηκε καθώς από το 65390 που ήταν την προηγούμενη εβδομάδα, έφτασε με την σημερινή 67664
      Ωραια ολα αυτα. Μενει και απο μπαταρια να δουμε τι κανει.
    • Λίγα κινέζικα στον καθαρισμό... Και δεν "κατεβαίνει" η μπάρα ειδοποίησεων....

      Στάλθηκε από το MI NOTE Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Άκυρο το δεύτερο... Με μια επανεκκίνηση λύθηκε...
    • Διαφήμιση