Διαφήμιση

[GTV-5.12.10/16] H νέα έκδοση της Ελληνικής MIUI ROM είναι έτοιμη για λήψη.

    • Ολοκληρώθηκε
    • ROM
    • Poll

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H caeser έγραψε:

      Σου έκανα ένα βιντεάκι στη προσπάθειά μου να αναπαράγω το πρόβλημα... όπου φαίνεται ότι τουλάχιστον σε μένα δεν υφίσταται τέτοιο θέμα (και στο ορκίζομαι: Ούτε λουκουμάκι του έδωσα, ούτε σεξ του έκανα ...σήμερα!) :D
      Είσαι ωραίος, είσαι & γρήγορος! Εγώ όμως είμαι πιο γρήγορος στο sex για να στρώνουν. :lol: :lol: :lol:
      Σοβαρά τώρα, δεν ξέρω τι συνέβη, αλλά είχε το πρόβλημα.
      Μετά δεν το είχε.
      Μετά το ξαναείχε.
      Μετά το ψιλοβίασα & έστρωσε.
      Τώρα ξανακάνει το ίδιο! 8|

      Την εφαρμογή "Screen Recorder 5+" από πού την κατέβασες για να τη βάλω κι εγώ να κάνω video & να το ανεβάσω;
      Στο Play βρήκα αρκετές που κάνουν αυτή τη δουλειά, αλλά όχι την ίδια.
      ...lost in translation...
    • Ο/H caeser έγραψε:

      Ο/H Giannisagal έγραψε:

      επιβεβαιωνω........προσπαθώ να προσθέσω νέο wifi δίκτυο αλλά δεν μου ανοίγει ούτε εμένα....ούτε πατώντας το λουκετακι ή το βελάκι τιποτα,πόσες φορές το έχω κάνει.
      Ερώτηση.....γίνεται να συνδεθεί και με άλλο δυκτιο όταν είναι ήδη συνδεδεμένο με ένα;;;
      1. Το πρόβλημα δεν υφίσταται... Κάνε ένα reboot και ξαναπροσπάθησε.2. ΕΝΑ δίκτυο τη φορά... Δεν δυνατόν να είναι συνδεδεμένο σε περισσότερα απο ένα δίκτυα τη φορά! :D
      λοιπον.....βγηκα από τις ρυθμίσεις και ξανά μπήκα και μου το ανοίγει για νέο κωδικό .....αυτό που προσεξα είναι πως όταν παταω το βελάκι για να μου δείξει τις πληροφορίες του νεου δυκτιου γυριζω πίσω και τότε δεν μπαίνει-ανοιγει να του δώσω κωδικό πρέπει να βφω από τις ρυθμίσεις και να ξανά μπω.
      Δεν είναι θέμα για μένα αλλά για τους φίλους που το έχουν το αναφέρω Βαγγέλη!!

      " Γεωπόνος”



    • Ο/H Giannisagal έγραψε:

      επιβεβαιωνω........προσπαθώ να προσθέσω νέο wifi δίκτυο αλλά δεν μου ανοίγει ούτε εμένα....ούτε πατώντας το λουκετακι ή το βελάκι τιποτα,πόσες φορές το έχω κάνει.Ερώτηση.....γίνεται να συνδεθεί και με άλλο δυκτιο όταν είναι ήδη συνδεδεμένο με ένα;;;

      Ο/H caeser έγραψε:

      1. Το πρόβλημα δεν υφίσταται... Κάνε ένα reboot και ξαναπροσπάθησε.2. ΕΝΑ δίκτυο τη φορά... Δεν δυνατόν να είναι συνδεδεμένο σε περισσότερα απο ένα δίκτυα τη φορά! :D
      Να διευκρινίσω πως μπορούμε να έχουμε αποθηκευμένη τη σύνδεση σε πολλά δίκτυα, αλλά σίγουρα σε 1 είμαστε συνδεδεμένοι.
      Στο σπίτι μου π.χ. έχω 2 δίκτυα, το βασικό κι ένα ακόμη με repeater. Έχω αποθηκευμένους τους κωδικούς για αυτόματη σύνδεση & με τα 2, οπότε συνδέομαι με το δίκτυο που έχει το καλύτερο σήμα, αναλόγως με το χώρο στον οποίο βρίσκομαι.

      Ο/H Giannisagal έγραψε:

      λοιπον.....βγηκα από τις ρυθμίσεις και ξανά μπήκα και μου το ανοίγει για νέο κωδικό .....αυτό που προσεξα είναι πως όταν παταω το βελάκι για να μου δείξει τις πληροφορίες του νεου δυκτιου γυριζω πίσω και τότε δεν μπαίνει-ανοιγει να του δώσω κωδικό πρέπει να βφω από τις ρυθμίσεις και να ξανά μπω.Δεν είναι θέμα για μένα αλλά για τους φίλους που το έχουν το αναφέρω Βαγγέλη!!
      Επιβεβαιώνω. Το έκανα κι εγώ κι έπιασε. 8)
      ...lost in translation...
    • Διαφήμιση
    • Ο/H Giannisagal έγραψε:

      λοιπον.....βγηκα από τις ρυθμίσεις και ξανά μπήκα και μου το ανοίγει για νέο κωδικό .....αυτό που προσεξα είναι πως όταν παταω το βελάκι για να μου δείξει τις πληροφορίες του νεου δυκτιου γυριζω πίσω και τότε δεν μπαίνει-ανοιγει να του δώσω κωδικό πρέπει να βφω από τις ρυθμίσεις και να ξανά μπω.
      Δεν είναι θέμα για μένα αλλά για τους φίλους που το έχουν το αναφέρω Βαγγέλη!!
      Τι να πω? Εγω δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω ('οχι θα μπορούσα να το λύσω εάν το επιβεβαίωνα φυσικά!), αλλά εκτός απο τον @evankouros που το έλυσε και εσένα που το συζητάς, το έχει αναφέρει άλλος?
      Εν τω μεταξύ, μιλάμε για ένα "bug", (εάν είναι bug) που εάν τελικά πας μπρος-πισω, όπως εσύ ή κάνεις ένα reboot όπως ο @evankouros, λύνεται, μπαίνεις, βάζεις κωδικό και ...καθάρισες για μια βδομάδα τουλάχιστον... Δεν θα χρειαστεί να το ξαναβάλεις! :D
    • Άρχισα να έχω στύση με όλα αυτά που διαβάζω.. βιασμοί, σεξ.
      Κοντεύω να γλύψω τον φορτιστή
      Redmi Note 8T (Willow)
      Official Global stable 11.0.7.0 (PCXEUXM)
    • Ο/H pechr έγραψε:

      Άρχισα να έχω στύση με όλα αυτά που διαβάζω.. βιασμοί, σεξ.
      Κοντεύω να γλύψω τον φορτιστή
      Αυτό είναι bug φίλε μου!
      Κάνε μια επανεκκίνηση στον θερμοσίφωνα! Κλείστον! Κάνε μετά ένα κρύο μπάνιο, βγες 10' στο μπαλκόνι μετά το μπάνιο βρεγμένος και ξαναδοκίμασε να δούμε...
    • Ο/H caeser έγραψε:

      Τι να πω? Εγω δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω ('οχι θα μπορούσα να το λύσω εάν το επιβεβαίωνα φυσικά!), αλλά εκτός απο τον @evankouros που το έλυσε και εσένα που το συζητάς, το έχει αναφέρει άλλος?Εν τω μεταξύ, μιλάμε για ένα "bug", (εάν είναι bug) που εάν τελικά πας μπρος-πισω, όπως εσύ ή κάνεις ένα reboot όπως ο @evankouros, λύνεται, μπαίνεις, βάζεις κωδικό και ...καθάρισες για μια βδομάδα τουλάχιστον... Δεν θα χρειαστεί να το ξαναβάλεις! :D
      Indeed. Κουβέντα να γίνεται. :thumbup:

      Ο/H pechr έγραψε:

      Άρχισα να έχω στύση με όλα αυτά που διαβάζω.. βιασμοί, σεξ.
      Κοντεύω να γλύψω τον φορτιστή
      Πρόσεξε μην είναι στη μπρίζα! :P
      ...lost in translation...
    • Διαφήμιση
    • [GTV-5.12.10/13] H νέα έκδοση της Ελληνικής MIUI ROM είναι έτοιμη για λήψη.

      Καλησπέρα.

      και γω έπαθα ότι έπαθε παραπάνω ο φίλος με το Hongmi 1. Φλάσαρα την 5.12.10(την κανονική)έβγαλε σφάλμα όταν τελείωσε (failed) και όταν έκανα επανεκκίνηση έμεινε κολλημένο στο λογότυπο της MI. Οπότε γύρισα στην 5.12.03.

      Αυτά.


      Στάλθηκε από το 2013023 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Ο/H caeser έγραψε:

      Ο/H evankouros έγραψε:

      Πατούσα το λουκετάκι & δεν έκανε τίποτα (χθες δεν το παρουσίασε στην 5.10.29).
      Μετά όμως από 2-3 άνοιξε-κλείσε του Wi-Fi άνοιξε το tab του κωδικού, τον έβαλα & συνδέθηκε κανονικά.
      Έχω την αίσθηση ότι δεν είναι πρόβλημα αυτό... Πατώντας το λουκετάκι είσαι πολύ κοντά στα όρια του να αστοχήσει το tap που κάνεις (αν πατήσεις ελάχιστα πιό δεξιά πιάνει το tap επάνω στο σύμβολο με το σήμα του wifi και δεν ανοίγει τίποτα!). Για να είσαι σίγουρος ότι κάνεις σωστό tap, κάνε tap επάνω στο όνομα του wifi, που είναι μεγάλο σε μέγεθος και αποκλείεται να "αστοχήσεις"... Έχει το ίδιο αποτέλεσμα... Ανοίγει το tab για να πληκτρολογήσεις το κωδικό... :P


      Δεν έχει άδικο ο φίλος το ίδιο συνέβη και σε 'μένα που έχω Mi-3.

      Στάλθηκε από το MI 3W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Και σε αυτή και στην προηγούμενη ρομ, μερικές φορές που χτυπάει κλήση, δε με αφήνει να σύρω τα τηλεφωνάκια, ενώ μόλις σταματήσει να χτυπάει, λειτουργεί κανονικά η αφή. Λύνεται μόνο με επανεκκίνηση :/
    • Ο/H FreddyK έγραψε:

      Και σε αυτή και στην προηγούμενη ρομ, μερικές φορές που χτυπάει κλήση, δε με αφήνει να σύρω τα τηλεφωνάκια, ενώ μόλις σταματήσει να χτυπάει, λειτουργεί κανονικά η αφή. Λύνεται μόνο με επανεκκίνηση :/
      Για ποιά συσκευή μιλάς? Και για τις δύο που έχεις στο προφίλ σου?
    • Διαφήμιση
    • Ο/H caeser έγραψε:

      Τι να πω? Εγω δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω ('οχι θα μπορούσα να το λύσω εάν το επιβεβαίωνα φυσικά!), αλλά εκτός απο τον @evankouros που το έλυσε και εσένα που το συζητάς, το έχει αναφέρει άλλος?Εν τω μεταξύ, μιλάμε για ένα "bug", (εάν είναι bug) που εάν τελικά πας μπρος-πισω, όπως εσύ ή κάνεις ένα rebootξανα @evankouros, λύνεται, μπαίνεις, βάζεις κωδικό και ...καθάρισες για μια βδομάδα τουλάχιστον... Δεν θα χρειαστεί να το ξαναβάλεις! :D
      επιβεβαιωνω το πρόβλημα σε redmi note 2.
      Πρώτη φορά ανοίγει να βάλεις κωδικό, μετά κολλάει, ειδικά άμα πατήσεις στο βελάκι για να δεις τις πληροφορίες.