Διαφήμιση

Καλύτερη "GPS" εφαρμογή για το κινητό ... Ψηφίστε κόσμε ...

    • Ολοκληρώθηκε
    • Poll

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H psilos έγραψε:

      σπασμένο φυσικά...
      ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι, τι είπε ....... Πιπέρι, πιπέρι....

      Από που το κατέβασες, χχαχαχαχαχαχαχ (πλάκα κάνω)
      Ο ιδανικός χρόνος για να αρχίσει η διαμόρφωση του χαρακτήρα ενός παιδιού είναι εκατό χρόνια πριν τη γέννησή του.
      Είπε ο William Ralph Inge.

      Κάθε κέρδος είναι μια αδικία σε κάποιον και οι κρίσεις γεννάνε Κροίσους.
      Είπε ο Αριστοτέλης Ωνάσης.
    • Ο/H geobas έγραψε:

      Ο/H kexas έγραψε:

      Χρησιμοποίω το here κάθε μέρα στην δουλειά και θεωρώ ότι είναι από τα πολύ καλά δωρεάν, το μόνο κακό είναι ότι δεν μπορείς να βάλεις πάρα πάνω από έναν προορισμό στην ίδια διαδρομή.το CoPilot ομως έχει αυτήν την επιλογή αλλά είναι ποιο πολύπλοκο.
      Αντε λοιπόν , εγώ αυτό , εσύ εκείνο και να γεμίσουμε 1200 τόσες σελίδες σαν κάποιο φόρουμ με αντιπαραθέσεις , χωρίς λόγο και αιτία , αφού η επιλογή ποια εφαρμογήθα χρησιμοποιήσει ο καθένας είναι θέμα προσωπικό και κολλάει δογματικά σε αυτήν . Θεμιτό το περί ορέξεως κολοκυθόπιτα :D , ΑΛΛΑ εγώ ΝΟΜΙΖΑ πως ΕΔΩ είναι μια
      κοινότητα , που ασχολείται με τα Xiaomi κινητά και τα πιθανά προβλήματά τους , και κάποιοι καλοί φίλοι χάνουνε την ώρα τους για να βοηθήσουν εμάς τους άσχετους
      να έχουμε ένα trouble Free κινητό .

      Αν κάνω λάθος lol
      Φίλε μου δεν έκανα καμία αντιπαράθεση ούτε πρότεινα καμία εφαρμογή από της 2 που ανέφερα απλά είπα την γνώμη μου για ποιο λόγο μου αρέσουν αυτές οι δύο. Δεν σου είπα να χρησιμοποιήσεις καμία, κάτι άτομα σαν εσένα χαλάνε τα φόρουμ που στο κάτω κάτω γιαυτό ειπαρχουν για να λέει ο καθένας την δικιά του γνώμη. Φιλικά. :)
    • Διαφήμιση
    • Ο/H kexas έγραψε:

      Ο/H geobas έγραψε:

      Ο/H kexas έγραψε:

      Χρησιμοποίω το here κάθε μέρα στην δουλειά και θεωρώ ότι είναι από τα πολύ καλά δωρεάν, το μόνο κακό είναι ότι δεν μπορείς να βάλεις πάρα πάνω από έναν προορισμό στην ίδια διαδρομή.το CoPilot ομως έχει αυτήν την επιλογή αλλά είναι ποιο πολύπλοκο.
      Αντε λοιπόν , εγώ αυτό , εσύ εκείνο και να γεμίσουμε 1200 τόσες σελίδες σαν κάποιο φόρουμ με αντιπαραθέσεις , χωρίς λόγο και αιτία , αφού η επιλογή ποια εφαρμογήθα χρησιμοποιήσει ο καθένας είναι θέμα προσωπικό και κολλάει δογματικά σε αυτήν . Θεμιτό το περί ορέξεως κολοκυθόπιτα :D , ΑΛΛΑ εγώ ΝΟΜΙΖΑ πως ΕΔΩ είναι μια
      κοινότητα , που ασχολείται με τα Xiaomi κινητά και τα πιθανά προβλήματά τους , και κάποιοι καλοί φίλοι χάνουνε την ώρα τους για να βοηθήσουν εμάς τους άσχετους
      να έχουμε ένα trouble Free κινητό .

      Αν κάνω λάθος lol
      Φίλε μου δεν έκανα καμία αντιπαράθεση ούτε πρότεινα καμία εφαρμογή από της 2 που ανέφερα απλά είπα την γνώμη μου για ποιο λόγο μου αρέσουν αυτές οι δύο. Δεν σου είπα να χρησιμοποιήσεις καμία, κάτι άτομα σαν εσένα χαλάνε τα φόρουμ που στο κάτω κάτω γιαυτό ειπαρχουν για να λέει ο καθένας την δικιά του γνώμη. Φιλικά. :)
      "Κάτι άτομα .. " . Να απαντήσω ? Αστο καλύτερα :D
    • Θα προτείνω στον admin να φτιάξει ένα room στο TeamSpeak ώστε να μπορούμε να βριζομαστε, για να χαλαρωνουμε ρε αδερφάκι μου... Κάτι σαν street fighter. Ακόμα καλύτερα ένα room σαν arena να περνουμε ένα virtual χαρακτήρα και να πλακονομαστε, εεεεε τι λέτε, ααααα και το καλύτερο να πάρουμε έναν κόκορα για κοκορομαχιες.... Χαχαχα, chill out
      Ο ιδανικός χρόνος για να αρχίσει η διαμόρφωση του χαρακτήρα ενός παιδιού είναι εκατό χρόνια πριν τη γέννησή του.
      Είπε ο William Ralph Inge.

      Κάθε κέρδος είναι μια αδικία σε κάποιον και οι κρίσεις γεννάνε Κροίσους.
      Είπε ο Αριστοτέλης Ωνάσης.
    • Ο/H aris.tsb έγραψε:

      νομιζω πρέπει να συμπεριλαβετε καιτο navmii

      OK, boss...
      Ο ιδανικός χρόνος για να αρχίσει η διαμόρφωση του χαρακτήρα ενός παιδιού είναι εκατό χρόνια πριν τη γέννησή του.
      Είπε ο William Ralph Inge.

      Κάθε κέρδος είναι μια αδικία σε κάποιον και οι κρίσεις γεννάνε Κροίσους.
      Είπε ο Αριστοτέλης Ωνάσης.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H Sakoumidis έγραψε:

      Θα προτείνω στον admin να φτιάξει ένα room στο TeamSpeak ώστε να μπορούμε να βριζομαστε
      Δεν σε καλύπτουν τα υπάρχοντα?? 8o
    • Ο/H Bodai έγραψε:

      Δεν σε καλύπτουν τα υπάρχοντα??
      Να είναι ένα room που να απαγορεύει την είσοδο κάτω των 18, xaxaxaxaxa ....
      :growup:
      Ο ιδανικός χρόνος για να αρχίσει η διαμόρφωση του χαρακτήρα ενός παιδιού είναι εκατό χρόνια πριν τη γέννησή του.
      Είπε ο William Ralph Inge.

      Κάθε κέρδος είναι μια αδικία σε κάποιον και οι κρίσεις γεννάνε Κροίσους.
      Είπε ο Αριστοτέλης Ωνάσης.
    • Ο/H Sakoumidis έγραψε:

      Θα προτείνω στον admin να φτιάξει ένα room στο TeamSpeak ώστε να μπορούμε να βριζομαστε, για να χαλαρωνουμε ρε αδερφάκι μου... Κάτι σαν street fighter
      Αν δείτε την ανανεωμένη λίστα των καναλιών (Rooms) στο Teamspeak, θα δείτε πως υπάρχει και ένα Fight Club δωμάτιο.... :lol:
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Ο/H MIUI_ART έγραψε:

      Ο/H Sakoumidis έγραψε:

      Θα προτείνω στον admin να φτιάξει ένα room στο TeamSpeak ώστε να μπορούμε να βριζομαστε, για να χαλαρωνουμε ρε αδερφάκι μου... Κάτι σαν street fighter
      Αν δείτε την ανανεωμένη λίστα των καναλιών (Rooms) στο Teamspeak, θα δείτε πως υπάρχει και ένα Fight Club δωμάτιο.... :lol:


      Αυτά είναι, μετά από μια ημέρα πίεσης και παντόφλας στο σπίτι... Ελάτε να σας τα πω ένα χεράκι.... Χαχαχαχα
      Ο ιδανικός χρόνος για να αρχίσει η διαμόρφωση του χαρακτήρα ενός παιδιού είναι εκατό χρόνια πριν τη γέννησή του.
      Είπε ο William Ralph Inge.

      Κάθε κέρδος είναι μια αδικία σε κάποιον και οι κρίσεις γεννάνε Κροίσους.
      Είπε ο Αριστοτέλης Ωνάσης.
    • Διαφήμιση
    • Γνώμη μου είναι ότι τα GPS που πρέπει να έχουν σύνδεση δεδομένων για να δουλέψουν δεν πρέπει να συμμετέχουν, γιατί θεωρούνται μισά και μη αυτόνομα. Τι να το κάνω το google maps αν είμαι στα Σκόπια ή στην Τουρκία που εκεί το 1 MB θα μου στοιχίζει 5 ευρώ με περιαγωγή;
      Η MIUI είναι η Χαλκιδική των ROMs...
      ...και σαν την Χαλκιδική....ΔΕΝ ΕΧΕΙ!! ;)