Διαφήμιση

Mi-4c: "Ο snap-ΔΡΑΚΟΣ του Πεκίνου!"

    • Review

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H caeser έγραψε:

      Κάνε ένα refresh στη σελίδα και ξανακοίτα το Benchmark στο πρώτο πόστ...
      Απαπαπα! :shit:

      Θα επανέλθω δημήτριος :airborne:
      Βασίλης
    • Παιδιά μια διευκρίνηση σας παρακαλώ. Το mi4c ΔΕΝ υποστηρίζει FM Radio σωστά; Το έχει τσεκάρει κανείς;

      Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
    • Διαφήμιση
    • Ο/H jimmys34 έγραψε:

      Το mi4c ΔΕΝ υποστηρίζει FM Radio σωστά; Το έχει τσεκάρει κανείς;
      Δεν έχει FM Radio.
      Mόνο on-line Radio, με κινέζικους σταθμούς. ;)
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Παιδιά επειδή είμαι καινούργιος στο φόρουμ έχω κάποιες απορίες. Σκέφτομαι και εγώ να αγοράσω κινητό Xiaomi από την συγκεκριμένη ιστοσελίδα. Μετατροπέα για τον φορτιστή δίνουν; Και γίνεται να έχω το miui χωρίς με τις εφαρμογές τις google ούτε καν το play store αλλά να έχω το store της xiaomi στα ελληνικά ή έστω αγγλικά;
      Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)
    • Ο/H Tasos_Mitu έγραψε:

      Παιδιά επειδή είμαι καινούργιος στο φόρουμ έχω κάποιες απορίες. Σκέφτομαι και εγώ να αγοράσω κινητό Xiaomi από την συγκεκριμένη ιστοσελίδα. Μετατροπέα για τον φορτιστή δίνουν; Και γίνεται να έχω το miui χωρίς με τις εφαρμογές τις google ούτε καν το play store αλλά να έχω το store της xiaomi στα ελληνικά ή έστω αγγλικά;
      Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

      Υποθέτω αν υπάρχει κάποιος που χρησιμοποιεί την global rom θα μπορέσει να σου απαντήσει τι περιλαμβάνει ακριβώς γιατί νομίζω ότι αυτή είναι πρακτικά η rom που ζητάς αν καταλαβαίνω σωστά.
    • Ο/H Tasos_Mitu έγραψε:

      Παιδιά επειδή είμαι καινούργιος στο φόρουμ έχω κάποιες απορίες. Σκέφτομαι και εγώ να αγοράσω κινητό Xiaomi από την συγκεκριμένη ιστοσελίδα. Μετατροπέα για τον φορτιστή δίνουν; Και γίνεται να έχω το miui χωρίς με τις εφαρμογές τις google ούτε καν το play store αλλά να έχω το store της xiaomi στα ελληνικά ή έστω αγγλικά;
      Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)
      Καλώς τον!
      Αντάπτορα, ναι δίνουν όλοι σε κάθε συσκευή που στέλνουν στην Ελλάδα. Κινητό χωρίς Google Play είναι πανεύκολο να έχεις. Επίσης για να έχεις το Store της Xiaomi, πρέπει να φορέσεις την ελληνική GTV ρομ, που έρχεται με το "Έξυπνο Σπίτι", μια κινέζικη εφαρμογή (που έχει μεταφράσει ο δικό μας @maddoctor), που μεταξύ άλλων έχει και το Store της Xiaomi, το οποίο όμως επειδή έχει συνεχές online περιεχόμενο είναι μόνο στα Κινέζικα...
      Ωστόσο το Store της Xiaomi δεν έχει εφαρμογές, αλλά έχει όλα τα hardware προιόντα σε τιμές λιανικής σε γουάν και τα οποία δεν αποστέλλονται απέυθείας στην Ελλάδα...
    • Διαφήμιση
    • Ο/H caeser έγραψε:

      Ο/H Tasos_Mitu έγραψε:

      Παιδιά επειδή είμαι καινούργιος στο φόρουμ έχω κάποιες απορίες. Σκέφτομαι και εγώ να αγοράσω κινητό Xiaomi από την συγκεκριμένη ιστοσελίδα. Μετατροπέα για τον φορτιστή δίνουν; Και γίνεται να έχω το miui χωρίς με τις εφαρμογές τις google ούτε καν το play store αλλά να έχω το store της xiaomi στα ελληνικά ή έστω αγγλικά;
      Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)
      Καλώς τον!Αντάπτορα, ναι δίνουν όλοι σε κάθε συσκευή που στέλνουν στην Ελλάδα. Κινητό χωρίς Google Play είναι πανεύκολο να έχεις. Επίσης για να έχεις το Store της Xiaomi, πρέπει να φορέσεις την ελληνική GTV ρομ, που έρχεται με το "Έξυπνο Σπίτι", μια κινέζικη εφαρμογή (που έχει μεταφράσει ο δικό μας @maddoctor), που μεταξύ άλλων έχει και το Store της Xiaomi, το οποίο όμως επειδή έχει συνεχές online περιεχόμενο είναι μόνο στα Κινέζικα...
      Ωστόσο το Store της Xiaomi δεν έχει εφαρμογές, αλλά έχει όλα τα hardware προιόντα σε τιμές λιανικής σε γουάν και τα οποία δεν αποστέλλονται απέυθείας στην Ελλάδα...
      Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια. Μόλις βρω χρήματα θα αγοράσω μια συσκευή. Τώρα αγόρασα τα ακουστικά. Τα Piston 3 :P :D
    • Φοβερό Review.

      Ήταν μάλλον ό,τι χρειαζόμουν για να αποφασίσω σε ποια συσκευή να στραφώ.

      Κουράστηκα να περιμένω το Mi 5 και από όσα διαβάζω το Mi4c είναι αξιοπρεπέστατο!

      Εξάλλου η μετάβαση μου από το Redmi 1S είναι σίγουρο ότι θα με καταπλήξει.

      Υγ. Προτείνετε να περιμένω κι άλλο το Mi 5 ή να πάρω το Mi4c ; ( φαντάζομαι το Mi5 θα ξεπερνάει τα 400€, οπότε και σαν τιμή είναι και αυτό ένα θετικό )

      Υγ2. Quick Poll: Mi 5, Mi4c + Mi Pad 2 ή Mi Note ; :D

      Υγ3. Ενδιαφέρομαι για EU Warehouse να έρθει σύντομα. Μόνο από Honorbuy να κοιτάξω;
      Won't Back Down
    • Ο/H perpetas έγραψε:



      Κουράστηκα να περιμένω το Mi 5 και από όσα διαβάζω το Mi4c είναι αξιοπρεπέστατο!

      Εξάλλου η μετάβαση μου από το Redmi 1S είναι σίγουρο ότι θα με καταπλήξει.

      Υγ. Προτείνετε να περιμένω κι άλλο το Mi 5 ή να πάρω το Mi4c ; ( φαντάζομαι το Mi5 θα ξεπερνάει τα 400€, οπότε και σαν τιμή είναι και αυτό ένα θετικό )

      To Mi4c είναι δίκαρτο, ενώ το Mi5 μάλλον θα είναι μονόκαρτο (εκτός και αν έχει βγει κάποιο leak το οποίο να αναφέρει για δίκαρτη συσκευή, οπότε ας με διορθώσει κάποιος). Αυτό από μόνο του είναι μπορεί να σου δώσει απάντηση αν έχεις 2 κινητά.

      Όσο για τα υπόλοιπα, κάποιος πιο ψαγμένος θα σου απαντήσει αν υπάρχει κάτι άλλο πέρα από το honorbuy.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H ev3rflow έγραψε:

      Ο/H perpetas έγραψε:

      Κουράστηκα να περιμένω το Mi 5 και από όσα διαβάζω το Mi4c είναι αξιοπρεπέστατο!

      Εξάλλου η μετάβαση μου από το Redmi 1S είναι σίγουρο ότι θα με καταπλήξει.

      Υγ. Προτείνετε να περιμένω κι άλλο το Mi 5 ή να πάρω το Mi4c ; ( φαντάζομαι το Mi5 θα ξεπερνάει τα 400€, οπότε και σαν τιμή είναι και αυτό ένα θετικό )
      To Mi4c είναι δίκαρτο, ενώ το Mi5 μάλλον θα είναι μονόκαρτο (εκτός και αν έχει βγει κάποιο leak το οποίο να αναφέρει για δίκαρτη συσκευή, οπότε ας με διορθώσει κάποιος). Αυτό από μόνο του είναι μπορεί να σου δώσει απάντηση αν έχεις 2 κινητά.

      Όσο για τα υπόλοιπα, κάποιος πιο ψαγμένος θα σου απαντήσει αν υπάρχει κάτι άλλο πέρα από το honorbuy.
      Ευτυχώς δεν έχω προτίμηση για 2 κάρτες, οπότε δεν είναι μέτρο σύγκρισης το παραπάνω.
      Won't Back Down