Διαφήμιση

συνδεση ακουστικου Bluetooth

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • συνδεση ακουστικου Bluetooth

      Γεια σας! εχω το κινητο Mi4i και δεν μπορει η συσκευη μου να κανει ζευξη με το ακουστικο Bluetooth . Ενω ενεργοποιω και το ακουστικο και τη συσκευη μου, αυτη δεν το αναγνωριζει. Το ακουστικο Bluetooth πρεπει να ειναι αξεσουαρ της ΧIAOMI για να συνδεθει? Ειδάλλως μπορει να μου εξηγησει καποιος πως μπορει η συσκευη μου να το ανιχνευσει?
    • Ο/H stoilos έγραψε:

      Γεια σας! εχω το κινητο Mi4i και δεν μπορει η συσκευη μου να κανει ζευξη με το ακουστικο Bluetooth . Ενω ενεργοποιω και το ακουστικο και τη συσκευη μου, αυτη δεν το αναγνωριζει. Το ακουστικο Bluetooth πρεπει να ειναι αξεσουαρ της ΧIAOMI για να συνδεθει? Ειδάλλως μπορει να μου εξηγησει καποιος πως μπορει η συσκευη μου να το ανιχνευσει?
      Όχι, το ακουστικό σου bluetooth δεν πρέπει να είναι της Xiaomi για να το αναγνωρίσει... Απο τη στιγμή που τo πρωτόκολλo επικοινωνίας του bluetooth ακουστικού σου είναι συμβατό, πρέπει, εκτός απο το να βάλεις το ακουστικό σε mode "ανίχνευσης" (εκει που τα φωτάκια του αναβοσβήσουν σαν να είναι το αμάξι του "ιππότη της ασφάλτου"...), συγχρόνως πρέπει στο κινητό εκτός απο το ανοιχτό bluetooth, να το έχεις με ανοιχτό το διακόπτη εκεί που λέει "ανιχνεύσιμη"...
    • Διαφήμιση