Διαφήμιση

Google play store και δεδομένα δικτύου

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Google play store και δεδομένα δικτύου

      Είμαι κάτοχος ενός redmi 2, 20140813, εδω και μια εβδομαδα περιπου και δεν μπορώ να βρω με τίποτα πως μπορώ να κατεβασω εφαρμογές από το google play, με την χρήση των δεδομένων του δικτύου! Ενώ εχω αφαιρέσει την επιλογή μόνο wifi, από τις ρυθμίσεις του, κάθε φορά που προσπαθώ να κατεβασω εφαρμογή, γράφει αναμονή σύνδεσης wifi, και μένει εκεί. Έχω περάσει την ελληνική rom 5.10.15 dev. Με το wifi φυσικά κατεβάζει κανονικά. Τι μπορεί να φταίει;;;
    • RE: Google play store και δεδομένα δικτύου

      Ο/H zik έγραψε:

      Είμαι κάτοχος ενός redmi 2, 20140813, εδω και μια εβδομαδα περιπου και δεν μπορώ να βρω με τίποτα πως μπορώ να κατεβασω εφαρμογές από το google play, με την χρήση των δεδομένων του δικτύου! Ενώ εχω αφαιρέσει την επιλογή μόνο wifi, από τις ρυθμίσεις του, κάθε φορά που προσπαθώ να κατεβασω εφαρμογή, γράφει αναμονή σύνδεσης wifi, και μένει εκεί. Έχω περάσει την ελληνική rom 5.10.15 dev. Με το wifi φυσικά κατεβάζει κανονικά. Τι μπορεί να φταίει;;;


      Πήγαινε στο downloads, στα settings, και εκεί που λέει Download size limit Βάλτο unlimited.

      Sent from my Mi-4c using Tapatalk
      Βασίλης
    • Ληψεις->πατα επανω δεξια τις τρεις τελειες-Ρυθμισεις-Οριο μεγεθους ληψης Απεριοριστο.

      Να σε ευχαριστήσω και εσένα για την άμεση απάντηση! Μάλλον κόλλησε το δίκτυο και άνοιξα δύο ίδια θέματα ταυτόχρονα!
    • Διαφήμιση
    • Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση! Παρόλο που έψαξα σχεδόν τα πάντα στις ρυθμίσεις, εκεί δεν θα μου πήγαινε με τίποτα το μυαλό να ψάξω!!! Τώρα για το πως κατάφερα και άνοιξα δύο ίδια θέματα ταυτόχρονα, μάλλον θα κόλλησε το δίκτυο και πατήθηκε δύο φορές η υποβολή...!!!