Διαφήμιση

[GTV-5.10.22] H νέα έκδοση της Ελληνικής MIUI ROM είναι έτοιμη για λήψη !

  • Ολοκληρώθηκε
  • ROM

Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

  • Ο/H caeser έγραψε:

    Ο/H ilgiak έγραψε:

    καλησπερα,υπαρχει καποιος φιλος εδω που ειναι απο Βολο για να μπορεσει να μου περασει αυτη την ελληνικη ρομ που λετε?
    Προσπαθω να βρω μια ακρη σε μια πατατια που εκανα και δεν μπορω.Πατησα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων και μπλοκαρησε το google play δεν συνδεεται στο ιντερνετ και δεν μπορω να βαλω λογαριασμο google
    Αφού έκανες επαναφορά εργοστασιακών και δεν δούλεψε σωστά...ξανακάνε! Αν συνεχίσει να κάνει βλακείες, κάνε του "καθαρή εγκατάσταση"...
    Σ'ευχαριστω για την συμβουλη σου φιλε μου,τελικα ολα καλα το τηλεφωνο επανηλθε με μια δευτερη επαναφορα.....αλλα με τρωει να ριξω την Ελληνικη ρομ μεσα τωρα :)
  • Ο/H MIUI_ART έγραψε:

    Ο/H georgegamma έγραψε:

    Το πρόβλημα παρουσιάστηκε από την στιγμή που πέρασα από την Stable στην Developer.
    Είχες κάνει Factory Defaults/Reset πριν πας από την Stable στην Developer ?
    Περίεργο, γιατί την ίδια συσκευή έχει και ο γιος μου και όλα καλά με την αυτονομία.
    sorry που άργησα να απαντήσω.
    Ναι έκανα όλη τη διαδικασία (F.R., install Rom, reboot) και η κατανάλωση είναι ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ.
    Σε σχέση με την τελευταία stable μισή διάρκεια. Αποκλείεται να είναι πρόβλημα μπαταρίας γιατί η εξέλιξη του προβλήματος ήταν άμεση.
    Σήμερα θα περάσω την καινούργια 5.11.1 Ελπίζω κάτι να αλλάξει....
  • [GTV-5.10.22] H νέα έκδοση της Ελληνικής MIUI ROM είναι έτοιμη για λήψη !

    Καλημέρα σε όλους. Χθες πέρασα την τελευταία ελληνική developer rom. Ακολουθώντας τον οδηγό δεν μου παρουσιάστηκε κάποιο πρόβλημα και όλα πήγαν καλά. Από πλευράς χρήσης μέχρι στιγμής όλα καλά. Ενα πράγμα μόνο το οποίο μπορεί να είναι και τυχαίο απλά το αναφέρω. Επειδή ακούω μουσική πολλές φορές πάνω στη μηχανή σήμερα χωρίς να κάνω κάτι που να υποπέσει στην αντίληψη μου η μουσική ξαφνικά σταμάτησε. Αυτό. Συνεχίστε την πολύ καλή δουλειά και ενα ευχαριστώ σε όλους.

    Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  • Διαφήμιση
  • Ο/H georgegamma έγραψε:

    Ο/H MIUI_ART έγραψε:

    Ο/H georgegamma έγραψε:

    Το πρόβλημα παρουσιάστηκε από την στιγμή που πέρασα από την Stable στην Developer.
    Είχες κάνει Factory Defaults/Reset πριν πας από την Stable στην Developer ?Περίεργο, γιατί την ίδια συσκευή έχει και ο γιος μου και όλα καλά με την αυτονομία.
    sorry που άργησα να απαντήσω.Ναι έκανα όλη τη διαδικασία (F.R., install Rom, reboot) και η κατανάλωση είναι ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ.
    Σε σχέση με την τελευταία stable μισή διάρκεια. Αποκλείεται να είναι πρόβλημα μπαταρίας γιατί η εξέλιξη του προβλήματος ήταν άμεση.
    Σήμερα θα περάσω την καινούργια 5.11.1 Ελπίζω κάτι να αλλάξει....
    Τελικά, μάλλον, βρήκα τον ένοχο!!
    Ο συγχρονισμός με google+, gmail κλπ. ήταν συνεχώς ενεργοποιημένος και έτρεχε όλο το 24ωρο. έκλεισα τον αυτόματο συγχρονισμό και όλα καλά...