Διαφήμιση

Mi Fit v2.3.0 GR - 2.4.1 EN (η εφαρμογή διαχείρισης του Mi band)

  • Application
  • Xiaomi

Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

  • approved
    Εγκρίνεται!
    Official Miui Global Beta Tester

    XTreme Rom Version by Greek Team...

    Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
    Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
  • Ο/H maddoctor έγραψε:

    Ανέβηκε η τελευταία έκδοση του προγράμματος 1.8.511 GR. Το τελευταίο αρχείο, όπως και τις προηγούμενες εκδόσεις, θα τις βρίσκετε πια στο πρώτο μήνυμα του θέματος.
    Νομίζω συνδέεται πολύ πιο γρήγορα με το bluetooth, συγχρονίζοντας ταχύτερα τα δεδομένα.
  • η αγγλικη εκδοση που υπαρχει στο Google play , εχει διαφορές απο την Ελληνικη 1.8.511 εκτος απο την γλωσσα ?
    με την dev 5.12.24 που εχω στο κινητο δεν μου δουλευει το ξεκλειδωμα , θα επρεπε ?
    Μου αποσυνδέεται συχνα και χρειαζεται να ανοιγοκλεισω το ΒΤ, το δοκιμασα και σε αλλο κινητο και κανει το ιδιο , υπαρχει λυση ?
  • Διαφήμιση
  • Ο/H tecu έγραψε:

    η αγγλικη εκδοση που υπαρχει στο Google play , εχει διαφορές απο την Ελληνικη 1.8.511 εκτος απο την γλωσσα ?
    με την dev 5.12.24 που εχω στο κινητο δεν μου δουλευει το ξεκλειδωμα , θα επρεπε ?
    Μου αποσυνδέεται συχνα και χρειαζεται να ανοιγοκλεισω το ΒΤ, το δοκιμασα και σε αλλο κινητο και κανει το ιδιο , υπαρχει λυση ?
    Το πρόβλημα που λες το κάνει η δικιά μου ή του playstore? Η έκδοση του playstore δεν έχει ελληνικά και ξέρω ότι συνεργάζεται με το Google fit, που δεν το κάνει η κινέζικη που σας δίνω. Το ξεκλείδωμα παλιότερα μου δούλευε μια χαρά. Μετά το απενεργοποίησα γιατί ξεκλείδωνε το τηλέφωνο όταν πλησίαζε στο χέρι με το mi band και μπορούσε να κάνει τα πάντα.
  • Ο/H maddoctor έγραψε:

    Ο/H tecu έγραψε:

    η αγγλικη εκδοση που υπαρχει στο Google play , εχει διαφορές απο την Ελληνικη 1.8.511 εκτος απο την γλωσσα ?
    με την dev 5.12.24 που εχω στο κινητο δεν μου δουλευει το ξεκλειδωμα , θα επρεπε ?
    Μου αποσυνδέεται συχνα και χρειαζεται να ανοιγοκλεισω το ΒΤ, το δοκιμασα και σε αλλο κινητο και κανει το ιδιο , υπαρχει λυση ?
    Το πρόβλημα που λες το κάνει η δικιά μου ή του playstore? Η έκδοση του playstore δεν έχει ελληνικά και ξέρω ότι συνεργάζεται με το Google fit, που δεν το κάνει η κινέζικη που σας δίνω. Το ξεκλείδωμα παλιότερα μου δούλευε μια χαρά. Μετά το απενεργοποίησα γιατί ξεκλείδωνε το τηλέφωνο όταν πλησίαζε στο χέρι με το mi band και μπορούσε να κάνει τα πάντα.
    Δεν θυμαμαι απο που την εγκατεστησα. Η εφαρμογη στο κινητο μου ειναι στην 1.8.511 και δεν εχει ελληνικα . εχω το mi band κι αποσυνδεεται σε ανυποπτο χρονο , αλλα μπορει να μεινει και on ολοκληρο 24ωρο. Κι αλλοι, οπως διαβασα το αναφερουν και καποιοι λενε οτι το BT εχει θεματα αποσυνδεσης απο την 5,11,26 και μετα . Τι φταιει
    η dev ή το miband ?
  • Εγώ πάντως με τις μεταφρασμένες εκδόσεις δεν έχω αντιμετωπίσει τέτοιο πρόβλημα. Αν μέσα στα μενού δεις το Google Fit, είναι του playstore. Εφόσον δεν έχει ελληνικά, δεν είναι δικιά μου. Βάλε καλύτερα την δικιά μου
  • Έχει σύνδεση κανείς το mi band σε 2 διαφορετικές συσκευες? Γίνεται αυτό ή θα υπάρξει προβλημα?

    Send from my LG G3 using Tapatalk
    The day is my enemy, the night is my friend
  • Διαφήμιση
  • Ο/H tecu έγραψε:


    Δεν θυμαμαι απο που την εγκατεστησα. Η εφαρμογη στο κινητο μου ειναι στην 1.8.511.....
    ?

    Έχεις γλώσσα εμφάνισης ελληνικά στο κινητό ; Γιατί διαβάζει την γλώσσα συστήματος για να φορτώσει την μετάφραση του Doc.

    Εγώ έχω πρόβλημα με το ιστορικό στο τρέξιμο, μόλις πατάω πάνω κρασάρει η εφαρμογή .
  • Ο/H zananiro έγραψε:

    Έχει σύνδεση κανείς το mi band σε 2 διαφορετικές συσκευες? Γίνεται αυτό ή θα υπάρξει προβλημα?

    Send from my LG G3 using Tapatalk
    Δεν ξέρω αν γίνεται αλλά θα σου πρότεινα να μην το κάνεις... Απο οτι έχω καταλάβει το miband "βγάζει" τις πληροφορίες που έχει μαζέψει(μπορεί να κρατήσει στη μνήμη 7-10 μέρες περίπου) στην εφαρμογή που το συνδέεις και κατα συνέπεια και στο κινητό. Οπότε ακόμα και αν μπορούσες να το συνδέσεις με 2 εφαρμογές(κινητά) θα τα έμπλεκε και θα έβαζε κάποια στη μία εφαρμογή κάποια άλλα στην άλλη, με αποτέλεσμα να μην έχεις σωστά αποτελέσματα... Γνώμη μου πάντα...

    Ο/H roseman1986 έγραψε:

    Ο/H tecu έγραψε:

    Δεν θυμαμαι απο που την εγκατεστησα. Η εφαρμογη στο κινητο μου ειναι στην 1.8.511.....
    ?

    Έχεις γλώσσα εμφάνισης ελληνικά στο κινητό ; Γιατί διαβάζει την γλώσσα συστήματος για να φορτώσει την μετάφραση του Doc.
    Εγώ έχω πρόβλημα με το ιστορικό στο τρέξιμο, μόλις πατάω πάνω κρασάρει η εφαρμογή .
    Είναι γνωστό bug αυτό. Όχι μόνο στην εφαρμογή του doc. Δεν ξέρουμε τι φταίει, αλλά το έχουν όλοι!
    Stay away from dx.com


    Redmi Note 2 2/32 | Xiaomi Piston 3 Redot | MiKey | MiBand 1.1 | Xiaomi Router Mini | Mi Power Strip | Xiaomi Touch Gloves | Xiaomi PowerBank 10000mAh | Xiaomi Yi | MiBand 1s | Mi WiFi Amplifier | Roidmi | Xiaomi Yi | Mi Capsule | Mi Rabbit 16GB
  • Ο/H maddoctor έγραψε:

    Ο/H tecu έγραψε:

    η αγγλικη εκδοση που υπαρχει στο Google play , εχει διαφορές απο την Ελληνικη 1.8.511 εκτος απο την γλωσσα ?
    με την dev 5.12.24 που εχω στο κινητο δεν μου δουλευει το ξεκλειδωμα , θα επρεπε ?
    Μου αποσυνδέεται συχνα και χρειαζεται να ανοιγοκλεισω το ΒΤ, το δοκιμασα και σε αλλο κινητο και κανει το ιδιο , υπαρχει λυση ?
    Το πρόβλημα που λες το κάνει η δικιά μου ή του playstore? Η έκδοση του playstore δεν έχει ελληνικά και ξέρω ότι συνεργάζεται με το Google fit, που δεν το κάνει η κινέζικη που σας δίνω. Το ξεκλείδωμα παλιότερα μου δούλευε μια χαρά. Μετά το απενεργοποίησα γιατί ξεκλείδωνε το τηλέφωνο όταν πλησίαζε στο χέρι με το mi band και μπορούσε να κάνει τα πάντα.

    Απεγκατεστησα την εφαρμογη κι εβαλα την ελληνκη του MDoctor. Η επιλεγμενη γλωσσα στο κινητο ειναι τα Ελληνικα.
    Δεν αλλαξε τπτ. Κανει το ιδιο, αποσυνδεεται και για να ξανασυνδεθει , πρεπει να κλεισω και να ξαναανοιξω το ΒΤ.
    Κρίμα
  • Παρέλαβα πριν 3 ημέρες το mi band 1s και λειτουργεί αδιάλειπτα χωρίς αποσυνδέσεις και άλλα προβλήματα με την 1.8.511 (αρχικά με την κινέζικη και μετά με την εξελληνισμένη). Το κινητό μου είναι το samsung note 3 με custom rom (Phronesis v.5).
  • Διαφήμιση
  • Γιατρε πως κανω update την εφαρμογη? σβηνω το παλιο αρχειο και περναω το νεο ?
    ΥΓ . πρεπει το app να ειναι ανοιχτο συνεχεια στο παρασκηνιο για να λειτουργει?